Dzisiaj jest: 5 Marzec 2024    |    Imieniny obchodzą: Adrian, Fryderyk, Oliwia

Dane kontaktowe - Mariusz Stańczyk:  tel. +48. 504 197 252   mail: m.stanczyk@poczta.fm

Regulamin LZBS 2/23 Wiosna - Lato

Łódzka Liga Internetowa– edycja 2/23 (22.10.2023- 31.01.2024) jesień - zima
1. Organizatorem Łódzkiej Ligi Internetowej na platformie Bridge Base Online jest Wojewódzki Związek Brydża
Sportowego w Łodzi.
2. Łódzka Liga Internetowa jest dedykowana dla zawodników z okręgu łódzkiego, także dla osób niezrzeszonych
oraz dla zaprzyjaźnionych drużyn i osób z innych okregów
3. Koordynatorem rozgrywek z ramienia WZBS w Łodzi jest sędzia Mariusz Stańczyk.
Kontakt: mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 504-197-252, nick BBO: beladonna.
Informacje, bieżące wyniki na stronie sędziego: www.msbridge.pl.
4. Zgłoszenia drużyn przyjmuje koordynator rozgrywek w (nieprzekraczalnym) terminie do 25 października 2023r.
Drużyny mogą liczyć od 4 do 8 zawodników (w uzgodnieniu z koordynatorem w wyjątkowych przypadkach
możliwe jest zapisanie dodatkowych zawodników).
Zgłaszający drużynę kapitan podaje dane kontaktowe: nr telefonu, adres e-mail oraz listę zawodników
zawierającą ID PZBS oraz nick BBO.
Dopuszcza się możliwość dopisania do składu zawodnika w dowolnym momencie trwania zawodów, o ile
dopisywany zawodnik nie posiada większego rankingu niż cztery osoby z największym rankingiem w drużynie.
Jeśli ten warunek nie zostanie spełniony nie można dopisać zawodnika po ogłoszeniu rozstawienia do
rozgrywek grupowych.
Drużyna zostanie zarejestrowana po opłaceniu wpisowego.
5. Wpisowe (koszty organizatora, PZBS - pkl, opłata BBO):
zawodnik z opłaconą składką zawodniczą na 2023 rok* – 40,00 PLN
zawodnik bez opłaconej składki zawodniczej na 2023 rok* – 40,00 PLN
* w terminie rejestracji drużyny.
Wpisowe należy wpłacić na konto WZBS Łódź:
I Oddział Łódź PKO BP SA
41 1020 3352 0000 1302 0088 3355
w terminie do 25 października 2023 r.
6. System rozgrywek jest uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn.
W przypadku zarejestrowania nie więcej niż 16(17) drużyn rozgrywki zostaną przeprowadzone metodą każdy z
każdym
7. W przypadku zarejestrowaniu większej ilości drużyn rozgrywki mogą zostać przeprowadzone w dwóch
etapach.
Po rejestracji drużyny zostaną podzielone systemem pętelkowym na dwie grupy
(wg ostatniego notowania rankingu PZBS czterech zawodników o największym rankingu w drużynie) i rozegrają
mecze każdy z każdym w grupie.
W drugim etapie pierwsze 4 (do 6) drużyn z obu grup utworzy grupę A, pozostałe grupę B.
W grupach rozegrane zostaną mecze każdy z każdym – bez powtórzeń z I etapu, z zachowaniem
dotychczasowego dorobku punktowego.
O ostatecznej kolejności (w ramach grup) decyduje:
a) większa liczba zdobytych VP,
b) większa liczba VP zdobytych w bezpośrednim meczu,
c) większa różnica zdobytych IMPów,
d) większy iloraz IMPów zdobytych do straconych,
e) losowanie.
Zwycięzcą ligi zostaje pierwsza drużyna grupy A. Drużyny z grupy B zajmują kolejne miejsca za ostatnią drużyną
grupy A.
8. Zawodnicy otrzymają punkty klasyfikacyjne (pkl) zgodnie z Regulaminem Regionalnych Internetowych
Rozgrywek Ligowych PZBS.
8. Termin rozgrywek: od 25 października 2023 do 31 stycznia 2024 r.
9. Mecze 16 rozdaniowe (2 x 8) na impy w skali całoliczbowej 20:0.
Czas na rozegranie 8 rozdań - 60 minut, całego meczu maksimum 120 minut.
Możliwa jest zmiana wszystkich 4 zawodników w połowie meczu.
W przypadku pauzy „bye” wynosi 12VP.
10. Mecze mogą być rozgrywane w godzinach 9.00 - 23.00.

Terminy meczów (rozgrywamy po 1-2 mecze) sukcesywnie (w miarę możliwości) po kolei rundy 1-2/3-4/5-6/
itd.
Termin oraz godzinę meczu należy zgłosić do koordynatora z wyprzedzeniem co najmniej półgodzinnym
wraz z podaniem składu (nicki zawodników) – kto będzie grał na NS i WE w danej drużynie.
Koordynator założy mecz na platformie BBO, jak również udzieli pomocy technicznej i sędziowskiej.
Kolejne mecze będą zakładane w odstępach 10-15 minutowych.
Dopuszcza się możliwość samodzielnego założenia meczu przez kapitana drużyny gospodarzy, po
powiadomieniu koordynatora oraz dopisaniu do meczu sędziego - nick: beladonna.
11. Podczas meczu będą wyłączone opcje:
a) barometr - brak bieżących wyników dostępnych dla zawodników – wyniki są tajne do połowy, jeżeli mecz
będzie rozgrywany w ramach jednego segmentu 16-rozdaniowego, sędzia poda wynik po 8 rozdaniach;
b) brak możliwości cofania ruchów (wyłączone undo);
Dopuszcza się obecność kibiców (bez prawa komentarzy)
Kibice bez podanego ID PZBS lub imienia i nazwiska,nie będą mogli oglądać meczu .
Koordynator może wyznaczyć obserwatorów pomimo brak zgody kapitanów na obecność kibiców.
12. Koordynator powoła KI (komisja internetowa) celem przeanalizowania, nietypowych i nie standartowych,
licytacji i zagrań w meczach brydżowych, rozgrywek ŁLI 2/23
12. W trakcie trwania zawodów obowiązuje zakaz stosowania systemów wysoce sztucznych.
13. Wszelkie wątpliwości należy zgłaszać sędziemu natychmiast po ich zaistnieniu.
Sędzia w takich przypadkach może orzec wynik rozjemczy.
14. Obowiązuje absolutny zakaz nielegalnego przekazywania brydżowych informacji podczas gry.
Nie wolno również wykorzystywać informacji nie wynikających z przebiegu gry.
Organizator zastrzega sobie możliwość nieprzyjęcia do rozgrywek lub usunięcia z nich drużyny (zawodnika lub
pary) bez podania przyczyny.
Organizator zastrzega sobie również możliwość publikowania na stronie internetowej niestandardowych
rozwiązań zastosowanych przez zawodników.
15. Zawodnicy drużyny która odda więcej niż 1 walkower bez uzasadnionych i wiarygodnych przyczyn, nie będą
dopuszczeni, do gry w następnej edycji ligi,nie rozegranie meczów w terminie do 31.01.24, będzie skutkować
walkowerem dla obydwu drużyn.
16. Udział w rozgrywkach ŁLI jest równoznaczny ze zgodą na postanowienia zawarte w niniejszym regulaminie.
17. Administratorem danych osobowych zawodników jest Wojewódzki Związek Brydża Sportowego w Łodzi.
18. Wszystkie sprawy nie objęte niniejszym regulaminem, wynikłe w trakcie trwania zawodów, rozstrzyga
sędzia (koordynator).
Zapraszam do zapisów drużyn.
z pozdrowieniami
Mariusz Stańczyk

Łódzka Liga Internetowa 2/23 jesień-zima (25.10.2023-31.01.2024)

Łódzka Liga Internetowa jesień-zima 2/23 (25.10.2023-31.01.2024)

Terminy spotkań, dni i godziny ustalają między sobą Kapitanowie drużyn

Nr Start Drużyna Login na BBO  Imie i Nazwisko PID
1  LASER deLUX Łódź  
    kozikoa (cpt.) Andrzej Kozikowski  
    anulka2101 Anna Kozikowska  
    lard Przemysław Błaszczyk  
    retip Piotr Korecki  
         
         
2  JOK  
    morlok Krzysztof Robaszek  
    pambroz (cpt.) Paweł Ambroziak  
    bafran Paweł Banacki  
    zbigniew13 Zbigniew Frank  
    kazub Piotr Kazub  
    milek Piotr Kaczorowski  
    RobSach Robert Sacharczuk  
    kewals52 Sławomir Sroczyński  
    funtomas Lech Rakowski  
3  AZS UW  
    maxiszcz (cpt.) Maksymilian Szczurowski  20770
    leolub123 Leonard Lubina  21101
    magda1703 Magdalena Klimczewska  20761
    goryl003 Szymon Lubina  21105
    Jber0 Jakub Bereza  21367
    szym3q Jan Kot  20259
    Bkula Bernard Kula  20240
    vladiktsit Uladziaslau Tsitavets  21368
 4.  INWIT      
    megam50 (cpt.) Grzegorz Lewaciak  5691
    zenka Anna Kowalska  7090
    WaldekS Waldemar Skóra  7114
    gumis175 Tomasz Radwański  6348
    yossarian2 Marek Tyran  7544
    tanizak Piotr Zak  7044
 5.  Bez ATU  
    MARIANWO (cpt) Marian Wojtasiński  
    emmaj Marta Maj-Rudnicka  
    malwa50 Małgorzata Nalepa  
    dylew Tadeusz Kempko  
    jarekla Jarosław Łaszczuk  
    monboso 50 Andrzej Pełka  
 6.  BURY Kot      
    edek 99 (cpt) Edward Kałużny  
    kz45 Zbigniew Kotliński  
    Bogdan51 Bogdan Żelazowski  
    karolloo Karol Kałuziński  
    adamo_64 Adam Motyka  
    66jg Jarosław Gąsiorowski  
    rafali Rafał Imiela  
    calpus Jacek Grzelczak  
 7.  ROZJAZD  
    multi (cpt) Waldemar Gałek  
    rewers47 Marek Barański  
    marcus_202 Marek Gogołowicz  
    janasz58 Marek Janaszkiewicz  
    rprafal Rafał Łuczak  
    hrola Mariusz Łasiewicki  
    tomalla Tomasz Sobczak  
 8.  ŁUK B - Mapa  
     zdzb (cpt) Zdzisław Beling  
     lukasz64 Krzysztof Łukaszewicz  
     pzbs05708 Janusz Makaruk  
     ryspal Ryszard Pałasz  
 9.  e-PTC  
     PTC Club (cpt) Igor Reguła  
     eteokles Agnieszka Bedyk  
     orpheus_mr Magdalena Reguła  
     klekot Dariusz Cygan  
     jo1964 Jacek Omelańczuk  
     pit1965 Piotr Piotrowski  
     far cry 5 Sebastian Wojtczak  
     fabianwj Andrzej Kaczmarski  
     leszek1959 Leszek Supera  
 10.  7 STRONG  
     aregot (cpt) Arkadiusz Gotwald  
     parada_1 Teresa Pudelewicz  
     kaz61 Andrzej Kaźmierczak  
     gawor1 Jerzy Gaworczyk  
     mirus Mirosław Marszał  
     walczyk Jerzy Szkup  
     Fishka13 Marcin Zbroja  
 11.  Rondo 1  
    zdobywca2 Ewa Sokół-Nawalny  
    spok69 Piotr Szczeciński  
    WlodekC Włodzimierz Choinkowski  
    milan Milan Chyliński  
    Rys_j Ryszard Jędrzejewski  
    tommodrzej Tomasz Modrzejewski  
    zsto Zdzisław Stoszek  
 12.  SIMI  
     jolasek (cpt) Jolanta Simińska  
     lazaron Stanisław Lisowski  
     1smerfetka Stanisława Piotrowska  
     kimiec3 Andrzej Jakimiec  
     darekster Dariusz Sterniczuk  
     53josif Józef Mendrek  
 13.  Progresuj.pl  
    PaSz (cpt.) Paweł Szymański  13156
    sanczus Tomasz Pawluk  2553
    po_ile Jerzy Brzustowski  2468
    firc Dariusz Koproń  2497
    wesely2 Janusz Wesołowski  7722
    sztetke Krzysztof Warzocha  3006
         
 14.  KDK Kutno  
    er13 Paweł Babecki  
    milon Mirosław Andrzejczak  
    robimy11 Robert Czernecki  
    orlando98 Mariusz Kraśnicki  
    krzysio124 Krzysztof Majkowski  
    malarz Jarosław Malarski  
    orzel7070 Sylwester Sokół  
    warwol17 Lech Warwocki  
     
         
         
         
         
         
         

Diagramy i tabele 2 edycja ŁLI 2023 Jesień - Zima

 

Łódzka Liga Internetowa Jesień-Zima  25.10.2023 - 31.01.2023
   
Wyniki meczów w przeliczeniu na VP - Po kliknięciu na wynik meczu tabela szczegółowa    
Lp DRUŻYNA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14          SUMA
1  LASER    12  12  15  6  3  15  13  17  10  14  5  6  6  134
2  JOK  8    18  13  12  3  16  3  4  15  6  5  15  5  123
3  AZS UW  8  2    6  19  2  7  5  10  1  8  13  17  15  113
4  INWIT  5  7  14    20  9  17  3  3  10  13  19  7  14  141
5  BEZ ATU  14  8  1  0    8  8  2  15  10  13  13  5  12  109
6  BURY Kot  17  17  18  11  12    16  1  6  16  18  3  3  15  153
7  ROZJAZD  5  4  13  3  12  4    15  8  4  3  12  0  15  98
8  ŁUK B - Mapa  7  17  15  17  18  19  5    15  9  19  20  15  20  196
9  e-PTC  3  16  10  17  5  14  12  5    3  13  16  12  7  133
10  7 STRONG  10  5  19  10  10  4  16  11  17    18  18  5  15  158
11   RONDO 1  6  14  12  7  7  2  17  1  7  2    20  0  11  106
12  SIMI  15  15  7  1  7  17  8  0  4  2  0    12  9  97
13  Progresuj.pl  14  5  3  13  15  17  20  5  8  15  20  8    18  161
14  KDK Kutno  14  15  5  6  8  5  5  0  13  5  9  11  2    98
Aktualna kolejność miejsca   Tabela rozstawień w rundach      
M-ce Drużyna Mecze VP K+W    Runda                 IMP VP
1       

           I 1-14 2-13 3-12 4-11 5-10 6-9 7-8    0-1  10
2            II 14-8 9-7 10-6 11-5 12-4 13-3

1-2

   2-4  11
3            III 2-14 3-1 4-13 5-12 6-11 7-10 8-9    5-8  12
4            IV 14-9 10-8 11-7 12-6 13-5 1-4 2-3    9-12  13
5            V 3-14 4-2 5-1 6-13 7-12 8-11 9-10    13-17  14
6            VI 14-10 11-9 12-8 13-7 1-6 2-5 3-4    18-22  15
7            VII 4-14 5-3 6-2 7-1 8-13 9-12 10-11    23-28  16
8            VIII 14-11 12-10 13-9 1-8 2-7 3-6 4-5    29-35  17
9            IX 5-14 6-4 7-3 8-2 9-1 10-13 11-12    36-43  18
10            X 14-12 13-11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6    44-53  19
11            XI  6-14 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1 12-13    54+  20
12            XII  14-13 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7      
13            XIII  7-14 8-6 9-5 10-4 11-3 12-2 13-1      
14                                
                  rozegr.  zm.po8  zm.po4          

TURNIEJE EKONOM - 2023

 

TURNIEJE Ekonom/TONdance - 2024
styczeń 02.01  09.01 16.01 23.01 30.01
luty  06.02 13.02 20.02 27.02
marzec          
kwiecień          
maj        
czerwiec        
lipiec        
sierpień          
wrzesień        
październik        
listopad          
grudzień 05.12  12.12 19.12  
 

RONDO - WYNIKI

 

TURNIEJE RONDO - 2024
styczeń 04.01  08.01  11.01  15.01  18.01 22.01 25.01 29.01  
luty 01.02 05.02 08.02 12.02p 15.02 19.02 22.02  26.02 29.02
marzec  04.03                
kwiecień                  
maj                  
czerwiec                  
lipiec                  
sierpień                  
wrzesień                  
październik                  
listopad                  
grudzień 04.12 n.n.  11.12 14.12 18.12 21.12 28.12
   

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

2011. - 2022 Strona sędziowska ŁZBS @ Projekt i wykonanie: Józef Szymulski dla Mariusz Stańczyk
Powered by Joomla 1.7 Templates