Dzisiaj jest: 21 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Anzelm, Bartosz, Feliks

Dane kontaktowe - Mariusz Stańczyk:  tel. +48. 504 197 252   mail: m.stanczyk@poczta.fm

Łódzka Liga Internetowa 2/23 jesień-zima (25.10.2023-31.01.2024)

Drukuj
Kategoria: Aktualne
Opublikowano ADMINISTRATOR

Łódzka Liga Internetowa jesień-zima 2/23 (25.10.2023-31.01.2024)

Terminy spotkań, dni i godziny ustalają między sobą Kapitanowie drużyn

Nr Start Drużyna Login na BBO  Imie i Nazwisko PID
1  LASER deLUX Łódź  
    kozikoa (cpt.) Andrzej Kozikowski  
    anulka2101 Anna Kozikowska  
    lard Przemysław Błaszczyk  
    retip Piotr Korecki  
         
         
2  JOK  
    morlok Krzysztof Robaszek  
    pambroz (cpt.) Paweł Ambroziak  
    bafran Paweł Banacki  
    zbigniew13 Zbigniew Frank  
    kazub Piotr Kazub  
    milek Piotr Kaczorowski  
    RobSach Robert Sacharczuk  
    kewals52 Sławomir Sroczyński  
    funtomas Lech Rakowski  
3  AZS UW  
    maxiszcz (cpt.) Maksymilian Szczurowski  20770
    leolub123 Leonard Lubina  21101
    magda1703 Magdalena Klimczewska  20761
    goryl003 Szymon Lubina  21105
    Jber0 Jakub Bereza  21367
    szym3q Jan Kot  20259
    Bkula Bernard Kula  20240
    vladiktsit Uladziaslau Tsitavets  21368
 4.  INWIT      
    megam50 (cpt.) Grzegorz Lewaciak  5691
    zenka Anna Kowalska  7090
    WaldekS Waldemar Skóra  7114
    gumis175 Tomasz Radwański  6348
    yossarian2 Marek Tyran  7544
    tanizak Piotr Zak  7044
 5.  Bez ATU  
    MARIANWO (cpt) Marian Wojtasiński  
    emmaj Marta Maj-Rudnicka  
    malwa50 Małgorzata Nalepa  
    dylew Tadeusz Kempko  
    jarekla Jarosław Łaszczuk  
    monboso 50 Andrzej Pełka  
 6.  BURY Kot      
    edek 99 (cpt) Edward Kałużny  
    kz45 Zbigniew Kotliński  
    Bogdan51 Bogdan Żelazowski  
    karolloo Karol Kałuziński  
    adamo_64 Adam Motyka  
    66jg Jarosław Gąsiorowski  
    rafali Rafał Imiela  
    calpus Jacek Grzelczak  
 7.  ROZJAZD  
    multi (cpt) Waldemar Gałek  
    rewers47 Marek Barański  
    marcus_202 Marek Gogołowicz  
    janasz58 Marek Janaszkiewicz  
    rprafal Rafał Łuczak  
    hrola Mariusz Łasiewicki  
    tomalla Tomasz Sobczak  
 8.  ŁUK B - Mapa  
     zdzb (cpt) Zdzisław Beling  
     lukasz64 Krzysztof Łukaszewicz  
     pzbs05708 Janusz Makaruk  
     ryspal Ryszard Pałasz  
 9.  e-PTC  
     PTC Club (cpt) Igor Reguła  
     eteokles Agnieszka Bedyk  
     orpheus_mr Magdalena Reguła  
     klekot Dariusz Cygan  
     jo1964 Jacek Omelańczuk  
     pit1965 Piotr Piotrowski  
     far cry 5 Sebastian Wojtczak  
     fabianwj Andrzej Kaczmarski  
     leszek1959 Leszek Supera  
 10.  7 STRONG  
     aregot (cpt) Arkadiusz Gotwald  
     parada_1 Teresa Pudelewicz  
     kaz61 Andrzej Kaźmierczak  
     gawor1 Jerzy Gaworczyk  
     mirus Mirosław Marszał  
     walczyk Jerzy Szkup  
     Fishka13 Marcin Zbroja  
 11.  Rondo 1  
    zdobywca2 Ewa Sokół-Nawalny  
    spok69 Piotr Szczeciński  
    WlodekC Włodzimierz Choinkowski  
    milan Milan Chyliński  
    Rys_j Ryszard Jędrzejewski  
    tommodrzej Tomasz Modrzejewski  
    zsto Zdzisław Stoszek  
 12.  SIMI  
     jolasek (cpt) Jolanta Simińska  
     lazaron Stanisław Lisowski  
     1smerfetka Stanisława Piotrowska  
     kimiec3 Andrzej Jakimiec  
     darekster Dariusz Sterniczuk  
     53josif Józef Mendrek  
 13.  Progresuj.pl  
    PaSz (cpt.) Paweł Szymański  13156
    sanczus Tomasz Pawluk  2553
    po_ile Jerzy Brzustowski  2468
    firc Dariusz Koproń  2497
    wesely2 Janusz Wesołowski  7722
    sztetke Krzysztof Warzocha  3006
         
 14.  KDK Kutno  
    er13 Paweł Babecki  
    milon Mirosław Andrzejczak  
    robimy11 Robert Czernecki  
    orlando98 Mariusz Kraśnicki  
    krzysio124 Krzysztof Majkowski  
    malarz Jarosław Malarski  
    orzel7070 Sylwester Sokół  
    warwol17 Lech Warwocki  
     
         
         
         
         
         
         

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

2011. - 2022 Strona sędziowska ŁZBS @ Projekt i wykonanie: Józef Szymulski dla Mariusz Stańczyk
Powered by Joomla 1.7 Templates