Dzisiaj jest: 27 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Felicja, Teofil, Zyta

Dane kontaktowe - Mariusz Stańczyk:  tel. +48. 504 197 252   mail: m.stanczyk@poczta.fm

REGULAMIN - 1 EDYCJA

Drukuj
Kategoria: Aktualne
Opublikowano

1.Gramy mecze  ( kzk ) na impy w skali dyskretnej 20:0, mecze  16 rozdaniowe,  po 8-miu rozdaniach  5 min. przerwy  żeby zrobić ewentualną zmianę zawodników,  która para wchodzi  grać, a która opuszcza mecz, o czym informujemy koordynatora; nick: beladonna  - (Mariusz Stańczyk)   www.msbridge.pl sprawy techniczne: nick: chojne – (Józef Szymulski)  www.chojne.pl

Czas rozgrywania 8 rozdań to ok. 65 minut, czas całego meczu max. 140 minut. Drużyny mogą liczyć od 4 do 8 zawodników.  Możliwa jest zmiana wszystkich 4 zawodników.

Będą przyznane PKL-e  (szczegółowe zasady naliczania do decyzji PZBS).

2. Mecze rozgrywamy w godzinach 9.00 - 22.00, za wyjątkiem  godzin 16.00 - 18.00 Godzinę rozpoczęcia meczu, zgłaszamy do organizatorów  beladonna, chojne, i wtedy będzie dla Państwa na platformie BBO przygotowana możliwość zagrania meczu, jak i pomoc w obsłudze technicznej  i sędziowskiej.

Przypominam, że rozegranie meczu, musi  być poprzedzone zgłoszeniem co najmniej o 30 minut wcześniej (np. mecz chcemy grać o  15.00, to o 14.30 najpóźniej powiadamiamy organizatora), i podajemy skład kto będzie grał na NS i WE (nick’i zawodników) w danej drużynie.

Poszczególne mecze będą zakładane  ( o ile zajdzie taka potrzeba ), w odstępach 20-sto minutowych, żeby była możliwość przez organizatora wgrania meczu na BBO. Wstępnie dopuszcza się kibiców, ale bez prawa komentarzy,  jeżeli drużyny nie chcą kibiców w trakcie gry, organizator włączy opcję -  bez kibiców. Wyłączone będzie także oglądanie wyników przez grających, możliwe będzie podanie przez sędziego wyniku po 8 rozdaniach, za zgodą obu drużyn.

3. Planowane jest rozegranie po 2-3 mecze w terminach do:

14.06., 21.06., 28.06., 05.07.,12.07., (rez. 19.07)

oczywiście drużyny mogą rozegrać więcej lub mniej meczów w w/w terminach zachowując w miarę  możliwości terminy ligi.

4. Zgłoszenia drużyn najpóźniej do dn. 11.06.2020 do kol. Mariusza m.stańTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub tel.  504-197-252

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

2011. - 2022 Strona sędziowska ŁZBS @ Projekt i wykonanie: Józef Szymulski dla Mariusz Stańczyk