Dzisiaj jest: 14 Sierpień 2022    |    Imieniny obchodzą: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

EDYCJA 3 / 2021 LIGA LZBS

Drukuj
Kategoria: Aktualne
Poprawiono: sobota, 11, grudzień 2021

Tabela Wyników Łódzkiej Ligi Internetowej - 3 Edycja 2021 ( 25.08.2021 - 28.11.2021 )

Wyniki Kompleksowe w systemie tu--->TOURNAMENT CALCULATOR<---

Wyniki meczów w przeliczeniu na VP -Po kliknięciu na wynik meczu tabela szczegółowa

L.P. DRUŻYNA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 SUMA VP    /  IMP
1  LASER      7  18   15  9  1   6 10 16
 2
15
 2 16
 16 20
 17   170
   
2  MARGO    13     7   2 3
16
  0 
  2   13   4  11   5  6  14   4   104 10    0-1
3  JOK    2   13     18  16 3
15 
  9  14  20   3   10  3
 12  15  15   168 11    2-4
4  BURY Kot    5   18    2     8  2 15
 15  10  16  13  7  16  7  15  11   160 12    5-8
5  PTC  11   17    4  12     14   6   12  12  18   6  1  11
  18  15  3   160
13   9-12
6  KSINŻOKI  19
  4 17
  18  6     3  15
 9   16  15  3   8    4 4
 16   157 14 13-17
7  3E+  14  16  5 5
 14  17    20 8  19    0  16 6
 15  20  12   187
15 18-22
8  LOKATOR 10 20
 11 5
8
 5  0    13  3  15  6 3
 9    1  9   118
16 23-28
9  BZURA  4  18  6  10  8  11  12   7    6    3  12 4
16
 12   7   136
17 29-35
10  ROZJAZD 18
  7 0
  4  2  4 1
 17 14
     0   4   5  13  10  10   109
18 36-43
11   THERM  5 16
 17   7 14
   5  20   5  17  20     1   4  7  13  16   167
19 44-53
12  INWIT  18 9
10
13
 19  17   4  14   8  16  19   10  16  10  13   196 20 54+
13  B&W 4
 15 17
  4  9  12  14 17
 16  15  16  10     13  19  18   199
   
14  KDK 4
 14   8  13    2  16   5 11  4  7 13
 4   7    17  4   129
   
15  SIMI  0   6   5   5   5 16   0  19   8 10
 7  10  1  3    7   102
   
16  NOWA Stacja   3  16   5 9
17
4
 8 11
 13  10   4   7   2 16
 13     138
   

 Aktualna kolejność miejsc                                             Rozstawienie drużyn w rundach. Mecze rozegrane zaznaczone kolorem żółtym

M-ce DRUŻYNA SUMA Roz. Mecz
1 B&W
 199  15
2 INWIT Pabianice
 196  15
3 3E+
 187  15
4 LASER deLUX Łódź
 170  15
5 JOK Łódź
 168  15
6 THERM Łódź
 167  15
7 PTC Pabianice
 160  15
8 BURY Kot
 160  15
9 KSINŻOKI Łowicz
 157  15
10 NOWA Stacja
 138  15
  11  BZURA Ozorków
 136  15
12 KDK Kutno
 129  15
13
LOKATOR Zd. Wola
 118  15
14 ROZJAZD
 109  15
15 MARGO Łódź
 104  15
16 SIMI
102  15
I 1-16 2-15 3-14 4-13 5-12 6-11 7-10 8-9
II 16-9 10-8 11-7 12-6 13-5 14-4 15-3 1-2
III 2-16 3-1 4-15 5-14 6-13 7-12 8-11 9-10
IV 16-10 11-9 12-8 13-7 14-6 15-5 1-4 2-3
V 3-16 4-2 5-1 6-15 7-14 8-13 9-12 10-11
VI 16-11 12-10 13-9  14-8 15-7 1-6 2-5 3-4
VII 4-16 5-3 6-2 7-1 8-15 9-14 10-13 11-12
VIII 16-12 13-11 14-10 15-9 1-8 2-7 3-6 4-5
IX 5-16 6-4 7-3 8-2 9-1 10-15 11-14 12-13
X 16-13 14-12 15-11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6
XI 6-16 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1 12-15 13-14
XII 16-14 15-13 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7
XIII 7-16 8-6 9-5 10-4 11-3 12-2 13-1 14-15
XIV 16-15 1-14 2-13 3-12 4-11 5-10 6-9 7-8
XV 8-16 9-7 10-6 11-5 12-4 13-3 14-2 15-1
          rozeg.
  zm.po 8  

 Lista Startowa ŁLI Edycja 3/2021 ( 25.08.2021 - 28.11.2021

           Terminy spotkań, dni i godziny ustalają między sobą Kapitanowie Drużyn
                              zgłoszone drużyny do edycji 3/21
Nr Start      Drużyna Login na BBO           Imie i Nazwisko     PID
1 LASER deLux Łódź      
    robertb45 Robert Barankiewicz 17495
    aldamis Adam Krysiak 5678
  cpt. kozikoa Andrzej Kozikowski 5670
    pejter, olek 1978 Aleksander Zatke 17494
    AWasiak Artur Wasiak 5859
    adsdj Adam Skalski 5808
2 MARGO Łódź      
    malwa50 Małgorzata Nalepa 5727
    dylew Tadeusz Kempko 17693
    monboso 50 Andrzej Pełka 13483
  cpt. marianwo Marian Wojtasiński 20131
    Chojne Józef Szymulski 15597
    sieradz Roman Skowroński 8442
3  JOK  
  cpt. onufry_ Mirosław Piątkowski 5762
    pambroz Paweł Ambroziak 5560
    morlok Krzysztof Robaszek 5785
    zbigniew13 Zbigniew Frank 7079
    kewals52 Sławomir Sroczyński 7117
    bafran Paweł Banacki 5564
    adamski45 Kazimierz Adamski 9956
    RobSach Robert Sacharczuk 10050
    miesz99 Maciej Szalewicz 12923
4 BURY Kot  
  cpt. edek99 Edward Kałużny 21246
    machm Magdalena Chmielewska 14586
    gornik17 Anna Jankowska 13065
    Stolin Jerzy Dąbkiewicz  nst
    Kjacek Jacek Jaskuła  nst
    parada_1 Teresa Pudelewicz 15183
    bogdan51 Bogdan Żelazowski 11219
    janeksys Jan Syska 19705
5 PTC Pabianice  
    pit1965 Piotr Piotrowski 12777
    jo1964  Jacek Omelańczuk  7102
    spok69  Piotr Szczeciński  5836 
    DyjonizyDW  Dariusz Warwas  7628 
    klekot Dariusz Cygan 5592
  cpt. PTC Club Igor Reguła 6073
    1vetinari Krzysztof Nowak 5738
6 KSINŻOKI Łowicz  
    kajr1946  Roman Jagielski  16454 
  cpt. orzel7070  Sylwester Sokół  16456 
    robimy11  Robert Czernecki  18417 
    malwagra Grażyna Piorun 18413
    aniedz Arkadiusz Niedziałkowski 11158
    walczyk Jacek Szkup 8994
7 3E+      
    emmaj Marta Maj-Rudnicka 5701
  cpt. lard Przemysław Błaszczyk 5574
    calpus Jacek Grzelczak 5624
    retip Piotr Korecki 1397
    darek64 Dariusz Bogucki 4535
    kazub Piotr Kazub 11573
    milek Piotr Kaczorowski 7087
8 LOKATOR      
    grzeg_2703 Grzegorz Janicki 18326
    dorcus2222 Marek Łukaszewski 19755
    ok1111 Krzysztof Olejnik 18072
    wlodek1956 Włodzimierz Biernacki 13638
  cpt. krzy56 Krzysztof Han 14714
    olek94 Wiesław Olczyk 13656
9 BZURA Ozorków      
  cpt. WlodekC WłodzimierzChoinkowski 5582
    wejerdna Włodzimierz Andrejew 5561
    jakowickiw Włodzimierz Jakowicki 5634
    Rys_j Ryszard Jędrzejewski 5648
    zsto Zdzisław Stoszek 14508
    canarro Cezary Kanar 5652
    zdobywca2 Ewa Sokół-Nawalny 18762
    vaal Waldemar Maciejewski 1467
10 ROZJAZD      
  cpt. multi Waldemar Gałek 6599
    hrola Mariusz Łasiewicki 7928
    wiktor74 Mikołaj Komorowski 10447
    janasz58 Marek Janaszkiewicz 15876
    Marcus_202 Paweł Gogołowicz 14452
    rewers47 Marek Barański 16941
    Lechu B Lesław Budzyn 3077
11 THERM      
  cpt. kwizdor Robert Stoliński 5830
    therm999 Paweł Zubiel 11428
    monia_k Monika Kowner 18508
    klapa Paweł Klapper 10563
    tommodrzej Tomasz Modrzejewski 6802
    morstar Włodzimierz Ilnicki 6629
    vitelio Wit Klapper 5111
    zenka Anna Kowalska 7090
12  INWIT Pabianice  
    zdzb Zdzisław Beling 5568
    megam50 Grzegorz Lewaciak 5691
    pzbs05708 Janusz Makaruk 5708
    WaldekS Waldemar Skóra 7114
    adma34 Witold Turant 5464
  cpt. yossarian2 Marek Tyran 7544
13. B&W      
    aregot Arkadiusz Gotwald 12439
  cpt. mirus Mirosław Marszał 5713
    kalmac Maciej Kalita 6659
    gracz6111 Roman Grzelak 1807
    adam0_64 Adam Motyka 9736
    karollo Karol Kałuziński 9228
    lobodek Igor Łobodziński 5696
    FISHKA13 Marcin Zbroja 5880
         
14. KDK Kutno      
  cpt. er13 Paweł Babecki 10017
    milon2 Mirosław Andrzejczak 10455
    krzysio124 Krzysztof Majkowski 3834
    malarz Jarosław Malarski 16369
    adameba Adam Pawłowski 6346
    jureke Jerzy Erwiński 3693
    warwol17 Lech Warwocki 6335
15. SIMI      
  cpt. jolasek Jolanta Simińska 14926
    falun1 Tadeusz Stodulski 15949
    rafali Rafał Imiela 5632
    peterwnuk4 Piotr Wnuk 5870
    boy__38 Zbigniew Gadek 4066
    darekster Dariusz Sterniczuk 4103
16. NOWA Stacja      
  cpt. bard13 Michał Kilanowski 6332
    Flower1973 Krzysztof Kwiatkowski 9774
    Rafallan Rafał Łangowski 15023
    rprafal Rafał Łuczak 7901
    beataz73 Sylwester Sommer 6940
    iamtiger Konrad Stenzel 13591
2011. - 2022 Strona sędziowska ŁZBS @ Projekt i wykonanie: Józef Szymulski dla Mariusz Stańczyk
Powered by Joomla 1.7 Templates