Lista Startowa Łódzkiej Ligi Internetowej - Edycja 4 - 17.09.2020
Terminy spotkań, dni i godziny ustalają między sobą Kapitanowie Drużyn
Nr Start Drużyna Login na BBO  Imie i Nazwisko PID
1.  BZURA Ozorków
 
    WlodekC Włodzimierz Choinkowski 5582
    Rys_j Ryszard Jędrzejewski 5648
    milan1998 Milan Chyliński 15394
    zdobywca2 Ewa Sokół-Nawalny 18762
    zsto Zdzisław Stoszek 14508
    wejerdna Włodzimierz Andrejew 5561
    jjpl412 Jakub Janasiak 16249
    MaaLee Dariusz Syncerek 15364
    hipposs Krzysztof Maciak 15945
2.  INWIT Pabianice
 
    zdzb Zdzisław Beling 5568
    megam50 Grzegorz Lewaciak 5691
    pzbs05708 Janusz Makaruk 5708
    WaldekS Waldemar Skóra 7114
    adma34 Witold Turant 5464
    yossarian2 Marek Tyran 7544
 3.  LASER deLux Łódź
     
    robertb45 Robert Barankiewicz 17495
    lard Przemysław Błaszczyk 5574
    calpus Jacek Grzelczak 5624
    kozikoa Andrzej Kozikowski 5670
    olek 1978 Aleksander Zatke 17494
4.  JOK  Łódź
 
    jok5 Zbigniew Jaworski 5645
    onufry_ Mirosław Piątkowski 5762
    pambroz Paweł Ambroziak 5560
    Suerte_ Krzysztof Sobierajski 5818
    zbigniew13 Zbigniew Frank 7079
    kewals52 Sławomir Sroczyński 7117
5. THERM-INSTAL  
    kwizdor Robert Stoliński 5830
    pol999 Paweł Zubiel 11428
    monia_k Monika Kowner 18508
    klapa Paweł Klapper 10563
    tommodrzej  Tomasz Modrzejewski  6802 
    marcinxxg Marcin Gruchała 10134
6. RONDO Łódź  
    beja4 Jan Łubkowski  14694
    wal61 Waldemar Górski  9542
    61jacek Jacek Węgrzyk 15975
    AndrzejZap Andrzej Zapałowski  5878
         
7. NN Łódź  
    morlok Krzysztof Robaszek  5785
    neptun59 Bogusław Jakóbczyk 5635
    miesz99 Maciej Szalewicz  12923
    adamski45 Kazimierz Adamski  9956
    robsach Robert Sacharczuk  10050
    suprom Roman Supeł  5834
8. PTC Pabianice  
    hawier83  Jerzy Janio  12852 
    jo1964  Jacek Omelańczuk   7102
    spok69  Piotr Szczeciński  5836 
    DyjonizyDW  Dariusz Warwas  7628 
    klekot Dariusz Cygan 5592
    PTC Club Igor Reguła 6073
9 KSINŻOKI Łowicz  
    kajr1946  Roman Jagielski  16454 
    orzel7070  Sylwester Sokół  16456 
    robimy11  Robert Czernecki  18417 
    Odysseu5  Sławomir Krajewski  20041 
    malwagra Grażyna Piorun 18413
    aniedz Arkadiusz Niedziałkowski 11158
    walczyk Jacek Szkup 8994
10 ĆWIARA Waldemara       
    multi  Waldemar Gałek  6599 
    hrola Mariusz Łasiewicki 7928
    tomalla Tomasz Sobczak 14357
    krzysio1 Jacek Czechowicz 14506
    wiktor74 Mikołaj Komorowski 10447
    nn67 Joanna Kotarba 11394
    cooddy Paweł Kotarba 11393
11 KDK Kutno      
    warwol117 Lech Warwocki 6355
    11pemo Przemysław Teleszyński 7543
    klon62 Wiesław Niciński 5730
    adameba Adam Pawłowski 6346
    er13 Paweł Babecki 10017
    malarz Jarosław Malarski 16369
12 SIMI      
    jolasek Jolanta Simińska 14926
    malwa50 Małgorzata Nalepa 5727
    monbosa 50 Andrzej Pełka 13483
    dylew Tadeusz Kempko 17693
    MARIANWO Marian Wojtasiński 20131
    pit1965 Piotr Piotrowski 12777
    wipek7a Witold Pietrzak 12987
    falun1 Tadeusz Stodulski 15949
13 LOKATOR      
    frontmur Grzegorz Frątczk 15084
    grzeg_2703 Grzegorz Janicki 18326
    dorcus2222 Marek Łukaszewski 19755
    zbigjan Jan Wiązek 18324
    ok1111 Krzysztof Olejnik 18072
    wlodek1956 Włodzimierz Biernacki 13638
    ferdyslaw Mirosław Rumak 19178
14. ARES      
    rafali Rafał Imiela 5632
    Maciej24 Maciej Maciołek 18388
    aresmm Michał Maciołek 18387
    gawor1 Jerzy Gaworczyk 5614
    peterwnuk4 Piotr Wnuk 5870
         
15 BINŻ Bełchatów      
     mirus Mirosław Marszał 5713
     aregot Arkadiusz Gotwald 12439
    gracz6111 Roman Grzelak 1807
    kaz61 Andrzej Kaźmierczak 5656
    ankrak19 Andrzej Krakowiak 5672
    kalmac  Maciej Kalita 6659
16 FISHBAND      
      parada_1 Teresa Pudelewicz 15153
    sadrak Dariusz Kardas 5654
    karolloo Karol Kałuziński 9228
    lobodek Igor Łobodziński 5696
    adamo_64 Adam Motyka 9736
    fishka13 Marcin Zbroja 5880

DZISIAJ GRAJĄ

22.10.2020 (czwartek)

NN  -  THERMINSTAL  g. 20.15

 

LIGA LZBS - WYNIKI

21.10.2020 (środa)

KSINŻOKI  5 : 15  NN

BZURA 13 : 7 FISHBAND

BINŻ  18 : 2  LOKATOR

ARES  0 : 20  PTC

THERMINSTAL 2 : 18 ĆWIARA

Dzisiaj jest: 22 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Halki, Filipa, Przybysława

WIZYTY NA MSBRIDGE

032740
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Poprz. Tydzien
Ten Miesiąc
Poprz. Miesiąc
Razem
165
337
1274
28892
7588
10006
32740

Your IP: 3.219.217.107
Server Time: 2020-10-22 11:58:41

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.