Dzisiaj jest: 4 Marzec 2021    |    Imieniny obchodzą: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

WIZYTY NA MSBRIDGE

082449
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Poprz. Tydzien
Ten Miesiąc
Poprz. Miesiąc
Razem
353
350
1028
78984
1028
10098
82449

Your IP: 44.192.112.123
Server Time: 2021-03-03 23:16:04

 

Lista Startowa ŁLI - 1 Edycja 2021,   18.01.2021 - 07.03.2021
Terminy spotkań, dni i godziny ustalają między sobą Kapitanowie Drużyn
Nr Start Drużyna Login na BBO  Imie i Nazwisko PID
         
1.  MANILLA Brzeziny  
    marcinxxg Marcin Gruchała 10134
    tommodrzej Tomasz Modrzejewski 6802
    zohha Piotr Jurek 6648
    tom_7a7 Tomasz Kępiński 12355
2.  INWIT Pabianice  
    zdzb Zdzisław Beling 5568
    megam50 Grzegorz Lewaciak 5691
    pzbs05708 Janusz Makaruk 5708
    WaldekS Waldemar Skóra 7114
    adma34 Witold Turant 5464
    yossarian2 Marek Tyran 7544
 3.  LASER deLux Łódź      
    robertb45 Robert Barankiewicz 17495
    aldamis Adam Krysiak 5678
    kozikoa Andrzej Kozikowski 5670
    olek 1978 Aleksander Zatke 17494
    AWasiak Artur Wasiak 5859
    adsdj Adam Skalski 5808
    krym Tomasz Krym 7093
    roken2004 Jerzy Ronke 7109
4.  JOK5SUERTE_  
    onufry_ Mirosław Piątkowski 5762
    pambroz Paweł Ambroziak 5560
    neptun59 Bogusław Jakóbczyk 5635
    zbigniew13 Zbigniew Frank 7079
    kewals52 Sławomir Sroczyński 7117
    bafran Paweł Banacki 5564
5. BURY Kot  
    edek99 Edward Kałużny 21246
    machm Magdalena Chmielewska 14586
    gornik17 Anna Jankowska 13065
    Stolin Jerzy Dąbkiewicz  nst
    Kjacek Jacek Jaskuła  nst
    bogdan51 Bogdan Żelazowski 11219
6. AMBER Łódź  
    zdobywca2 Ewa Sokół - Nawalny 18762
    vaal Waldemar Maciejewski 1467
    przerembsk Jakub Przerembski 5776
    waldy2013 Waldemar Kryński 16075
    panterawj Marek Gwoździński 16074
    Jklim Jerzy Klimczak 7088
    sabina99 Ewa Serdiukow 7111
    11Pemo Przemysław Teleszyński 7543
7. NN Łódź  
    milek Piotr Kaczorowski 7087
    gawor1 Jerzy Gaworczyk 5614
    morlok Krzysztof Robaszek 5785
    miesz99 Maciej Szalewicz 12923
    adamski45 Kazimierz Adamski 9956
    robsach Robert Sacharczuk 10050
    suprom Roman Supeł 5834
8. PTC Pabianice  
    pit1965 Piotr Piotrowski 12777
    jo1964  Jacek Omelańczuk  7102
    spok69  Piotr Szczeciński  5836 
    DyjonizyDW  Dariusz Warwas  7628 
    klekot Dariusz Cygan 5592
    PTC Club Igor Reguła 6073
    hawier83 Jerzy Janio 12852
9 KSINŻOKI Łowicz  
    kajr1946  Roman Jagielski  16454 
    orzel7070  Sylwester Sokół  16456 
    robimy11  Robert Czernecki  18417 
    malwagra Grażyna Piorun 18413
    aniedz Arkadiusz Niedziałkowski 11158
    walczyk Jacek Szkup 8994
10 3E     
 
    emmaj Marta Maj-Rudnicka 5701
    lard Przemysław Błaszczyk 5574
    grewer Grzegorz Rewer 1152
    calpus Jacek Grzelczak 5624
    retip Piotr Korecki 1397
    kazub Piotr Kazub 11573
    pasz Paweł Szymański 13156
11 PARADOKS      
    parada_1 Teresa Pudelewicz 15153
    karolloo Karol Kałuziński 9228
    lobodek Igor Łobodziński 5696
    adamo_64 Adam Motyka 9736
    FISHKA13 Marcin Zbroja 5880
    sadrak Dariusz Kardas 5654
12 SIMI      
    jolasek Jolanta Simińska 14926
    falun1 Tadeusz Stodulski 15949
    m_bober Michał Bobrykow 4064
    boy_38 Zbigniew Gadek 4066
    Yrek70 Ireneusz Turyk 19124
    glocktor Paweł Czeszel 20399
13 LOKATOR      
    grzeg_2703 Grzegorz Janicki 18326
    dorcus2222 Marek Łukaszewski 19755
    2pik Grzegorz Dziębowski 5606
    ok1111 Krzysztof Olejnik 18072
    wlodek1956 Włodzimierz Biernacki 13638
    gumis175 Tomasz Radwański 6348
    krzy56 Krzysztof Han 14714
    pw73 Piotr Wulkiewicz 5876
14. ARES    
 
    rafali Rafał Imiela 5632
    Maciej24 Maciej Maciołek 18388
    aresmm Michał Maciołek 18387
    sajmonek68 Szymon Rogut 18389
    januszta Janusz Tańcula 5850
    peterwnuk4 Piotr Wnuk 5870
15 BZURA Ozorków      
    WlodekC Włodzimierz Choinkowski 5582
    wejerdna Włodzimierz Andrejew 5561
    jakowickiw Włodzimierz Jakowicki 5634
    Rys_j Ryszard Jędrzejewski 5648
    zsto Zdzisław Stoszek 14508
    milan1998 Milan Chyliński 15394
    Bcic Bolesław Cichocki 5586
    canarro Cezary Kanar 5652
16 BINŻ Bełchatów    
 
     mirus Mirosław Marszał 5713
     aregot Arkadiusz Gotwald 12439
    gracz6111 Roman Grzelak 1807
    kaz61 Andrzej Kaźmierczak 5656
    ankrak19 Andrzej Krakowiak 5672
    kalmac  Maciej Kalita 6659
    jarekkG Jarosław Gąsiorowski 5615
    zibi3 Zbigniew Szymczyk 5845
 17 MARGO Łódź      
    malwa50 Małgorzata Nalepa 5727
    dylew Tadeusz Kempko 17693
    monboso 50 Andrzej Pełka 13483
    chojne Józef Szymulski 15597
    MARIANWO Marian Wojtasiński 20131
    kk5454 Krzysztof Krasuski 14303
 18 ROZJAZD      
    multi Waldemar Gałek 6599
    hrola Mariusz Łasiewicki 7928
    wiktor74 Mikołaj Komorowski 10447
    krzysio1 Jacek Czechowicz 14506
    tomalla Tomasz Sobczak 14357
    janasz58 Marek Janaszkiewicz 15876
    exodus Roland Godlewski 8618
19 JAKBUD      
    Skoczek J Jerzy Jakubowski 18390
    cywar Ryszard Buczek 5578
    ula3456 Urszula Jakubowska 18391
    Mikolaj J Mikołaj Jakubowski 18674
    WikorJ Wiktor Jakubowski 21236
    Les56 Lesław Szczepaniak 5837
 20  THERM      
    iosellin . Paulina Klimentowska 10148
    monia_k Monika Kowner 18508
    morstar Włodzimierz Ilnicki 6629
    klapa Paweł Klapper 10563
    kwizdor Robert Stoliński 5830
    therm999 Paweł Zubiel 11428
    nowickir Robert Nowicki 5739

DZISIAJ GRAJĄ

04.03.2021 (czwartek)

BURY K. - SIMI   g. 19.30

BINŻ - JAKBUD    g. 20.00

LOKATOR - ARES   g. 20.30

10.03.2021 (środa)

godz. 18.00 gramy turniej

RealBridge RB Rondo

 

 

LIGA LZBS - WYNIKI

02.03.2021 (wtorek)

BURY K. 12 : 8  MARGO

PTC  4 : 16  BINŻ

KSINŻOKI 15 : 5  ROZJAZD

JAKBUD  7 : 13  SIMI

NN   19 : 1   BZURA

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.