*TURNIEJE RB LZBS*

W każdą ŚRODĘ o godz. 18.00

gramy turniej  RB LZBS

na platformie Real Bridge

-> W Y N I K I <=

USTALONE MECZE

23.01.2022 (niedziela)

BURY K. - KSINŻOKI  g. 19.00

24.01.2022 (poniedziałek)

BUTY K. - JOK   g. 20.00

LIGA LZBS - WYNIKI

20.01.2022 (czwartek)

JOK  0 : 20  INWIT

21.01.2022 (piątek)

SZTAG  7 : 13  RONDO

WIZYTY NA MSBRIDGE

193400
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Poprz. Tydzien
Ten Miesiąc
Poprz. Miesiąc
Razem
612
202
2605
188316
7959
9314
193400

Your IP: 54.174.225.82
Server Time: 2022-01-23 21:44:04
Dzisiaj jest: 23 Styczeń 2022    |    Imieniny obchodzą: Maria, Ildefons, Rajmund

 

Lista Startowa ŁLI - 1 Edycja 2022
Terminy spotkań, dni i godziny ustalają między sobą Kapitanowie Drużyn
Nr Start Drużyna Login na BBO  Imie i Nazwisko PID
1.  KSINŻOKI Łowicz  
     malwagra (cpt.)  Grażyna Piorun  18413
     robimy11  Robert Czernecki  18417
     kajr1946  Roman Jagielski  16454
     aniedz  Arkadiusz Niedziałkowski  11158
    orzel7070 Sylwester Sokół  16456
    walczyk Jacek Szkup  8994
2.  WTÓRMEX  
     mirus (cpt.)  Mirosław Marszał  5713
     parada_1  Teresa Pudelewicz  15183
     aregot  Arkadiusz Gotwald  12439
     karolloo  Karol Kałuziński  9228
     lobodek  Igor Łobodziński  5696
     adamo_64  Adam Motyka  9736
     janeksys  Jan Syska  19705
    FISHKA13  Marcin Zbroja  5880
 3.  RONDO Łódź      
     miesz99 (cpt.)  Maciej Szalewicz  12923
     wal61  Waldemar Górski  9542
     beja4  Jan Łubkowski  14694
     jo1964  Jacek Omelańczuk  7102
     pit1965  Piotr Piotrowski  12777
     61jacek  Jacek Węgrzyk  15975
4.  INWIT Pabianice  
     Yossarian2  Marek Tyran  7544
     zdzb  Zdzisław Beling  5568
     megam50  Grzegorz Lewaciak  5691
     Lukasz64  Krzysztof Łukaszewicz  4353
     pzbs05708  Janusz Makaruk  5708
     WaldekS  Waldemar Skóra  7114
     adma34  Witold Turant  5464
     tanizak  Piotr Żak  7044
5.  BZURA Ozorków  
     WlodekC (cpt.)  Włodzimierz Choinkowski  5582
     wejerdna  Włodzimierz Andrejew  5561
     jakowickiw  Włodzimierz Jakowicki  5634
     Rys_j  Ryszard Jędrzejewski  5648
     canarro  Cezary Kanar  5652
     zsto  Zdzisław Stoszek  14508
6.  LASERdeLUX Łódź  
     kozikoa (cpt.)  Andrzej Kozikowski  5670
     robertb45  Robert Barankiewicz  17495
     aldamis  Adam Krysiak  5678
     adsdj  Adam Skalski  5808
     AWasiak  Artur Wasiak  5859
     pejter  Aleksander Zatke  17494
7.  KDK Kutno  
     er13 (cpt.)  Paweł Babecki  10017
     milon2  Mirosław Andrzejczak  10455
     krzysio124  Krzysztof Majkowski  3834
     malarz  Jarosław Malarski  16369
     klon62  Wiesław Niciński  5730
     adameba  Adam Pawłowski  6346
     warwol17  Lech Warwocki  6355
8.  THERM Łódź  
     kwizdor (cpt.)  Robert Stoliński  5830
     zenka  Anna Kowalska  7090
     monia_k  Monika Kowner  18508
     stephzc  Stefan Cabaj  10444
     morstar  Włodzimierz Ilnicki   6629
     klapa  Paweł Klapper  10563
     tommodrzej  Tomasz Modrzejewski  6802
     therm999  Paweł Zubiel  11428
         
9  BURY Kot  
     edek99 (cpt.)  Edward Kałużny  21246
     machm  Magdalena Chmielewska  14586
     gornik17  Anna Jankowska  13065
     Stolin  Jacek Dąbkiewicz  nst
     Kjacek  Jacek Jaskuła  nst
     bogdan51  Bogdan Żelazowski  11219
10  ROZJAZD      
     multi (cpt.)  Waldemar Gałek  6599
     marcus_202  Paweł Gogołowicz  14452
     janasz58  Marek Janaszkiewicz  15876
     wiktor74  Mikołaj Komorowski  10447
     hrola  Mariusz Łasiewicki  7928
     rewers  Marek Barański  16941
         
11  PTC Pabianice      
     PTC Club (cpt.)  Igor Reguła  6073
     eteokles  Agnieszka Bedyk  14257
     zdobywca2  Ewa Nawalny - Sokół  18762
     klekot  Dariusz Cygan  5592
     hawier83  Jerzy Janio  12852
     spok69  Piotr Szczeciński  5836
12  JOK Łódź      
     onufry_ (cpt.)  Mirosław Piątkowski  5762
     pambroz  Paweł Ambroziak  5560
     bafran  Paweł Banacki  5564
     zbigniew13  Zbigniew Frank  7079
     milek  Piotr Kaczorowski  7087
     kazub  Piotr Kazub  11573
     morlok  Krzysztof Robaszek  5785
     RobSach  Robert Sacharczuk  10050
     kewals52  Sławomir Sroczyński  7117
13  SZTAG      
     SIERADZ (cpt.)  Roman Skowroński  8442
     Suzanne1  Agnieszka Pabiniak  15864
     sztag  Witold Pabiniak  12202
     mlody56  Leszek Młodziński  2522
         
         
14.  MARGO      
     MARIANWO (cpt.)  Marian Wojtasiński  20131
     malwa50  Małgorzata Nalepa  5727
     dylew  Tadeusz Kempko  17693
     monboso 50  Andrzej Pełka  13483
     chojne  Józef Szymulski  15597
     blacky12  Ryszard Graca  

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.