*TURNIEJE RB LZBS*

W każdą ŚRODĘ o godz. 18.00

gramy turniej  RB LZBS

na platformie Real Bridge

-> W Y N I K I <=

USTALONE MECZE

17.09.2021 (piątek)

THERM  -  INWIT  g. 19.00

=========================

> REGULAMIN  ŁLI  3 / 2021 <

LIGA LZBS - WYNIKI

15.09.2021 (środa)

3E+  16 : 4  INWIT

BURY K.  16 : 4  B&W

THERM  20 : 0  3E+

 

WIZYTY NA MSBRIDGE

148848
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Poprz. Tydzien
Ten Miesiąc
Poprz. Miesiąc
Razem
276
355
1480
145077
5455
8379
148848

Your IP: 3.239.58.199
Server Time: 2021-09-17 18:57:39
Dzisiaj jest: 17 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Narcyz, Franciszek

 

Lista Startowa ŁLI - Edycja 5,   09.11.2020 - 03.01.2021 (rez.10.01)
Terminy spotkań, dni i godziny ustalają między sobą Kapitanowie Drużyn
Nr Start Drużyna Login na BBO  Imie i Nazwisko PID
1.  MANILLA Brzeziny
 
    marcinxxg Marcin Gruchała 10134
    tommodrzej Tomasz Modrzejewski 6802
    zohha Piotr Jurek 6648
    tom_7a7 Tomasz Kępiński 12355
2.  INWIT Pabianice
 
    zdzb Zdzisław Beling 5568
    megam50 Grzegorz Lewaciak 5691
    pzbs05708 Janusz Makaruk 5708
    WaldekS Waldemar Skóra 7114
    adma34 Witold Turant 5464
    yossarian2 Marek Tyran 7544
 3.  LASER deLux Łódź
     
    robertb45 Robert Barankiewicz 17495
    aldamis Adam Krysiak 5678
    kozikoa Andrzej Kozikowski 5670
    olek 1978 Aleksander Zatke 17494
    AWasiak Artur Wasiak 5859
    adsdj Adam Skalski 5808
    krym Tomasz Krym 7093
4.  JOK  Łódź
 
    onufry_ Mirosław Piątkowski 5762
    pambroz Paweł Ambroziak 5560
    Suerte_ Krzysztof Sobierajski 5818
    zbigniew13 Zbigniew Frank 7079
    kewals52 Sławomir Sroczyński 7117
    bafran Paweł Banacki 5564
5. KDK 2 Kutno  
    milon2 Mirosław Andrzejczak 10455
    er13 Paweł Babecki 10017
    krzysio124 Krzysztof Majkowski 3834
    malarz Jarosław Malarski 16369
    karol44 Karol Pokorski 6347
    jureke Jerzy Erwiński 3693
6. RONDO Łódź  
    beja4 Jan Łubkowski 14694
    wal61 Waldemar Górski 9542
    61jacek Jacek Węgrzyk 15975
    kz45 Zbigniew Kotliński 5665
         
7. NN Łódź  
    jolasek Jolanta Simińska 14926
    morlok Krzysztof Robaszek 5785
    miesz99 Maciej Szalewicz 12923
    adamski45 Kazimierz Adamski 9956
    robsach Robert Sacharczuk 10050
    suprom Roman Supeł 5834
8. PTC Pabianice  
    pit1965 Piotr Piotrowski 12777
    jo1964  Jacek Omelańczuk  7102
    spok69  Piotr Szczeciński  5836 
    DyjonizyDW  Dariusz Warwas  7628 
    klekot Dariusz Cygan 5592
    PTC Club Igor Reguła 6073
9 KSINŻOKI Łowicz  
    kajr1946  Roman Jagielski  16454 
    orzel7070  Sylwester Sokół  16456 
    robimy11  Robert Czernecki  18417 
    malwagra Grażyna Piorun 18413
    aniedz Arkadiusz Niedziałkowski 11158
    walczyk Jacek Szkup 8994
10 3E
   
 
    ferfi Ewa Miszewska 6795
    lard Przemysław Błaszczyk 5574
    Ja Dm Jacek Dmowski 10450
    calpus Jacek Grzelczak 5624
    retip Piotr Korecki 1397
    kazub Piotr Kazub 11573
    pasz Paweł Szymański 13156
11 PARADOKS      
    parada_1 Teresa Pudelewicz 15153
    2pik Grzegorz Dziębowski 5606
    karolloo Karol Kałuziński 9228
    lobodek Igor Łobodziński 5696
    adamo_64 Adam Motyka 9736
    Gumis175 Tomasz Radwański 6348
    FISHKA13 Marcin Zbroja 5880
    sadrak Dariusz Kardas 5654
12 SOLAR      
    dylew Tadeusz Kempko 17693
    monboso 50 Andrzej Pełka 13483
    MARIANWO Marian Wojtasiński 20131
    falun1 Tadeusz Stodulski 15949
    zbych52 Zbigniew Milewski 18019
    Bcic Bolesław Cichocki 5586
13 LOKATOR      
    frontmur Grzegorz Frątczak 15048
    grzeg_2703 Grzegorz Janicki 18326
    dorcus2222 Marek Łukaszewski 19755
    zbigjan Jan Wiązek 18324
    ok1111 Krzysztof Olejnik 18072
    wlodek1956 Włodzimierz Biernacki 13638
    ferdyslaw Mirosław Rumak 19178
    krzy56 Krzysztof Han 14714
    olek94 Wiesław Olczyk 13656
14. ARES    
 
    rafali Rafał Imiela 5632
    Maciej24 Maciej Maciołek 18388
    aresmm Michał Maciołek 18387
    sajmonek68 Szymon Rogut 18389
    januszta Janusz Tańcula 5850
    peterwnuk4 Piotr Wnuk 5870
15 BZURA Ozorków      
    WlodekC Włodzimierz Choinkowski 5582
    wejerdna Włodzimierz Andrejew 5561
    jakowickiw Włodzimierz Jakowicki 5634
    Rys_j Ryszard Jędrzejewski 5648
    zdobywca2 Ewa Sokół-Nawalny 18762
    zsto Zdzisław Stoszek 14508
    milan1998 Milan Chyliński 15394
    hipposs Krzysztof Maciak 15945
    MaaLee Dariusz Syncerek 15364
16 BINŻ Bełchatów    
 
     mirus Mirosław Marszał 5713
     aregot Arkadiusz Gotwald 12439
    gracz6111 Roman Grzelak 1807
    kaz61 Andrzej Kaźmierczak 5656
    ankrak19 Andrzej Krakowiak 5672
    kalmac  Maciej Kalita 6659
    jarekkG Jarosław Gąsiorowski 5615
 17  WARLIGHT      
      warwol17 Lech Warwocki 6355
    klon62 Wiesław Niciński 5730
    adameba Adam Pawłowski 6346
    11Pemo Przemysław Teleszyński 7543
    roken2004 Jerzy Ronke 7109
 18 ĆWIARA      
    multi Waldemar Gałek 6599
    hrola Mariusz Łasiewicki 7928
    wiktor74 Mikołaj Komorowski 10447
    krzysio1 Jacek Czechowicz 14506
    tomalla Tomasz Sobczak 14357
    nn67 Joanna Kotarba 11394
    cooddy Paweł Kotarba 11393
    Ma_gda Magdalena Gorczyca 20275
 19 BURY Kot      
    edek99 Edward Kałużny nst
    gawor1 Jerzy Gaworczyk 5614
    bogdan51 Bogdan Żelazowski 11219
    stolin Jerzy Dąbkiewicz nst
    kjacek Jacek Jaskuła nst
    gornik17 Anna Jankowska 13065
    machm Magdalena Chmielewska 14586
 20  THERM      
    iosellin . Paulina Klimentowska 10148
    monia_k Monika Kowner 18508
    morstar Włodzimierz Ilnicki 6629
    klapa Paweł Klapper 10563
    kwizdor Robert Stoliński 5830
    therm999 Paweł Zubiel 11428

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.