Łódzka Liga Internetowa - Edycja 4       17.09 - 25.10
Wyniki meczów w przeliczeniu na VP - Po kliknięciu na wynik meczu tabela szczegółowa
Lp    1  2  3  4  5  6  7  8  9 10 11 12 13 14 15 16 SUMA  
1 BZURA       5  8     1   5  14  17  10    17   6  13  7  13  116  
2 INWIT       8  6    14  12  17     19  10  18  18  14  11   8  155  
3 LASER  15   12    13  11   2    14  15   8    18  19  20   0  13  160  
4 JOK   12   14   7    19  10   10   4   5  16   2  12  14   7  3   1  136  
5 THERMINSTAL       9   1    10    18   1   2   4  20  18    14   0  97  
6 RONDO  19   6  18  10  10     4   0  12   0   3  13  5     6   1  107  
7 NN  15   8     10    16      15   4  15  5  20   13  14  13  148  
8 PTC   6   3   6   16   2  20      11   13       7  20  0  15  119  
9 KSINŻOKI   3     5   15  19   8   5   9     9   1   16  18    12  17  137  
10 ĆWIARA  10   1  12   4  18  20  16   7  11     1   18   4  10  15  11  158  
11  KDK    10    18  16  17   5    19  19     4  18  19   4   6  155  
12 SIMI   3   2   2   8  0   7   15  13   4   2  16     4   16   4  15  111  
13 LOKATOR  14   2   1   6   2   15   0     2  16   2   16     7   2   3  88  
14 ARES   7   6   0  13       7   0    10   1   4  13     4  5  70  
15 BINŻ  13   9  20  17  6  14   6  20   8   5   16  16  18  16      184  
16 FISHBAND   7  12   7  19  20  19  7   5  3  9   14  5  17  15      159  
Aktualna kolejność miejsca TABELA SPOTKAŃ    
   NAZWA                                 Przeliczenie 
     M  W_  +-  R                    imp     IMP VP
1  BINŻ  14  184    I 1-16 2-15 3-14 4-13 5-12 6-11 7-10 8-9            0-1  10
2  LASER  13  160    II 16-9 10-8 11-7 12-6 13-5 14-4 15-3 1-2            2-4  11
3  INWIT  12  155    III 2-16 3-1 4-15 5-14 6-13 7-12 8-11 9-10            5-8  12
4  KDK  12  155    IV 16-10 11-9 12-8 13-7 14-6 15-5 1-4 2-3            9-12  13
5  FISHBAND  14  159    V 3-16 4-2 5-1 6-15 7-14 8-13 9-12 10-11          13-17  14
6  ĆWIARA  15  158    VI 16-11 12-10 13-9 14-8 15-7 1-6 2-5 3-4          18-22  15
7  JOK  15  136    VII 4-16 5-3 6-2 7-1 8-15 9-14 10-13 11-12          23-28  16
8  NN  12  148    VIII 16-12 13-11 14-10 15-9 1-8 2-7 3-6 4-5          29-35  17
9  KSINŻOKI  13  137    IX 5-16 6-4 7-3 8-2 9-1 10-15 11-14 12-13          36-43  18
10  SIMI  15  111    X 16-13 14-12 15-11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6          44-53  19
11  RONDO  14  107    XI 6-16 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1 12-15 13-14              54+  20
12  BZURA  12  116
   XII 16-14 15-13 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7            
13  PTC  12  119
   XIII 7-16 8-6 9-5 10-4 11-3 12-2 13-1 14-15         .  
14  LOKATOR  14  88
   XIV 16-15 1-14 2-13 3-12 4-11 5-10 6-9 7-8         zm.po 8r  
15  THERMINSTAL  11  97
   XV 8-16 9-7 10-6 11-5 12-4 13-3 14-2 15-1              v.o.  
16  ARES  12  70
                               

 

Łódzka Liga Internetowa - Edycja 4       17.09 - 25.10
Wyniki meczów w przeliczeniu na VP - Po kliknięciu na wynik meczu tabela szczegółowa
Lp    1  2  3  4  5  6  7  8  9 10 11 12 13 14 15 16 SUMA  
1 BZURA        8        14                  22  
2 INWIT                        18  18        36  
3 LASER             2      15      18  19        54  
4 JOK   12             10     5            3    30  
5 THERMINSTAL                      4  20      14  0  38  
6 RONDO      18         4                    22  
7 NN         10    16         4          13    43  
8 PTC   6                            0  15  21  
9 KSINŻOKI       5   15               1          17  38  
10 ĆWIARA              16                  11  27  
11  KDK          16        19        18     4    57  
12 SIMI     2   2    0                      15  19  
13 LOKATOR     2   1                 2            5  
14 ARES                                    
15 BINŻ        17  6      20       16            59  
16 FISHBAND          20    7   5  3  9    5          49  
Aktualna kolejność miejsca TABELA SPOTKAŃ    
NAZWA                                   Przeliczenie 
     M  W_  +-  R                    imp     IMP VP
1  BINŻ  4  59    I 1-16 2-15 3-14 4-13 5-12 6-11 7-10 8-9            0-1  10
2  LASER  4  54    II 16-9 10-8 11-7 12-6 13-5 14-4 15-3 1-2            2-4  11
3  FISHBAND  6  49    III 2-16 3-1 4-15 5-14 6-13 7-12 8-11 9-10            5-8  12
4  NN  4  43    IV 16-10 11-9 12-8 13-7 14-6 15-5 1-4 2-3            9-12  13
5  KDK  3  39    V 3-16 4-2 5-1 6-15 7-14 8-13 9-12 10-11          13-17  14
6  THERMINSTAL  4  38    VI 16-11 12-10 13-9 14-8 15-7 1-6 2-5 3-4          18-22  15
7  INWIT  2  36    VII 4-16 5-3 6-2 7-1 8-15 9-14 10-13 11-12          23-28  16
8  ĆWIARA  2  27    VIII 16-12 13-11 14-10 15-9 1-8 2-7 3-6 4-5          29-35  17
9  JOK  3  25    IX 5-16 6-4 7-3 8-2 9-1 10-15 11-14 12-13          36-43  18
10  KSINŻOKI  3  23    X 16-13 14-12 15-11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6          44-53  19
11  RONDO  2  22    XI 6-16 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1 12-15 13-14              54+  20
12  BZURA  2  22
   XII 16-14 15-13 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7            
13  PTC  3  21
   XIII 7-16 8-6 9-5 10-4 11-3 12-2 13-1 14-15         .  
14  SIMI  4  19
   XIV 16-15 1-14 2-13 3-12 4-11 5-10 6-9 7-8         zm.po 8r  
15  LOKATOR  2   3
   XV 8-16 9-7 10-6 11-5 12-4 13-3 14-2 15-1            
16  ARES  0   0
                               

 

Lista Startowa Łódzkiej Ligi Internetowej - Edycja 4 - 17.09.2020
Terminy spotkań, dni i godziny ustalają między sobą Kapitanowie Drużyn
Nr Start Drużyna Login na BBO  Imie i Nazwisko PID
1.  BZURA Ozorków
 
    WlodekC Włodzimierz Choinkowski 5582
    Rys_j Ryszard Jędrzejewski 5648
    milan1998 Milan Chyliński 15394
    zdobywca2 Ewa Sokół-Nawalny 18762
    zsto Zdzisław Stoszek 14508
    wejerdna Włodzimierz Andrejew 5561
    jjpl412 Jakub Janasiak 16249
    MaaLee Dariusz Syncerek 15364
    hipposs Krzysztof Maciak 15945
2.  INWIT Pabianice
 
    zdzb Zdzisław Beling 5568
    megam50 Grzegorz Lewaciak 5691
    pzbs05708 Janusz Makaruk 5708
    WaldekS Waldemar Skóra 7114
    adma34 Witold Turant 5464
    yossarian2 Marek Tyran 7544
 3.  LASER deLux Łódź
     
    robertb45 Robert Barankiewicz 17495
    lard Przemysław Błaszczyk 5574
    calpus Jacek Grzelczak 5624
    kozikoa Andrzej Kozikowski 5670
    olek 1978 Aleksander Zatke 17494
4.  JOK  Łódź
 
    jok5 Zbigniew Jaworski 5645
    onufry_ Mirosław Piątkowski 5762
    pambroz Paweł Ambroziak 5560
    Suerte_ Krzysztof Sobierajski 5818
    zbigniew13 Zbigniew Frank 7079
    kewals52 Sławomir Sroczyński 7117
5. THERM-INSTAL  
    kwizdor Robert Stoliński 5830
    pol999 Paweł Zubiel 11428
    monia_k Monika Kowner 18508
    klapa Paweł Klapper 10563
    tommodrzej  Tomasz Modrzejewski  6802 
    marcinxxg Marcin Gruchała 10134
6. RONDO Łódź  
    beja4 Jan Łubkowski  14694
    wal61 Waldemar Górski  9542
    61jacek Jacek Węgrzyk 15975
    AndrzejZap Andrzej Zapałowski  5878
         
7. NN Łódź  
    morlok Krzysztof Robaszek  5785
    neptun59 Bogusław Jakóbczyk 5635
    miesz99 Maciej Szalewicz  12923
    adamski45 Kazimierz Adamski  9956
    robsach Robert Sacharczuk  10050
    suprom Roman Supeł  5834
8. PTC Pabianice  
    hawier83  Jerzy Janio  12852 
    jo1964  Jacek Omelańczuk   7102
    spok69  Piotr Szczeciński  5836 
    DyjonizyDW  Dariusz Warwas  7628 
    klekot Dariusz Cygan 5592
    PTC Club Igor Reguła 6073
9 KSINŻOKI Łowicz  
    kajr1946  Roman Jagielski  16454 
    orzel7070  Sylwester Sokół  16456 
    robimy11  Robert Czernecki  18417 
    Odysseu5  Sławomir Krajewski  20041 
    malwagra Grażyna Piorun 18413
    aniedz Arkadiusz Niedziałkowski 11158
    walczyk Jacek Szkup 8994
10 ĆWIARA Waldemara       
    multi  Waldemar Gałek  6599 
    hrola Mariusz Łasiewicki 7928
    tomalla Tomasz Sobczak 14357
    krzysio1 Jacek Czechowicz 14506
    wiktor74 Mikołaj Komorowski 10447
    nn67 Joanna Kotarba 11394
    cooddy Paweł Kotarba 11393
11 KDK Kutno      
    warwol117 Lech Warwocki 6355
    11pemo Przemysław Teleszyński 7543
    klon62 Wiesław Niciński 5730
    adameba Adam Pawłowski 6346
    er13 Paweł Babecki 10017
    malarz Jarosław Malarski 16369
12 SIMI      
    jolasek Jolanta Simińska 14926
    malwa50 Małgorzata Nalepa 5727
    monbosa 50 Andrzej Pełka 13483
    dylew Tadeusz Kempko 17693
    MARIANWO Marian Wojtasiński 20131
    pit1965 Piotr Piotrowski 12777
    wipek7a Witold Pietrzak 12987
    falun1 Tadeusz Stodulski 15949
13 LOKATOR      
    frontmur Grzegorz Frątczk 15084
    grzeg_2703 Grzegorz Janicki 18326
    dorcus2222 Marek Łukaszewski 19755
    zbigjan Jan Wiązek 18324
    ok1111 Krzysztof Olejnik 18072
    wlodek1956 Włodzimierz Biernacki 13638
    ferdyslaw Mirosław Rumak 19178
14. ARES      
    rafali Rafał Imiela 5632
    Maciej24 Maciej Maciołek 18388
    aresmm Michał Maciołek 18387
    gawor1 Jerzy Gaworczyk 5614
    peterwnuk4 Piotr Wnuk 5870
         
15 BINŻ Bełchatów      
     mirus Mirosław Marszał 5713
     aregot Arkadiusz Gotwald 12439
    gracz6111 Roman Grzelak 1807
    kaz61 Andrzej Kaźmierczak 5656
    ankrak19 Andrzej Krakowiak 5672
    kalmac  Maciej Kalita 6659
16 FISHBAND      
      parada_1 Teresa Pudelewicz 15153
    sadrak Dariusz Kardas 5654
    karolloo Karol Kałuziński 9228
    lobodek Igor Łobodziński 5696
    adamo_64 Adam Motyka 9736
    fishka13 Marcin Zbroja 5880

 

                         Mistrzostwa Łodzi Teamów 2020 - Łódź 26.09.2020
                                                    Lista startowa
Nr Start Drużyna ID PZBS Nazwisko i imię
1. LASER deLux    
    5568 Kozikowski Andrzej
    17494 Zatke Aleksander
    5574 Błaszczyk Przemysław
    5624 Grzelczak Jacek
2. BZURA    
    5582 Choinkowski Włodzimierz
    5586 Cichocki Bolesław
    5793 Różycki Ireneusz
    12473 Śledziewski Dariusz
3. DARMASZKI    
    5595 Darmaszek Zenon
    5759 Pawlicki Zdzisław
    5828 Staszewski Mirosław
    20131 Wojtasiński Marian
4. EWA+3    
    7111 Serdiukow Ewa
    7088 Klimczak Jerzy
    5565 Baraniecki Jerzy
    5858 Warszakowski Jerzy
5. MANILLA    
    6802 Modrzejewski Tomasz
    10134 Gruchała Marcin
    8583 Andrychowicz Andrzej
    8441 Majewicz Piotr
6. AREK    
    12439 Gotwald Arkadiusz
    5713 Marszał Mirosław
    9228 Kałuziński Karol
    9736 Motyka Adam
7. PIAST Sieradz    
    9303 Łaszczuk Jarosław
    5606 Dziębowski Grzegorz
    5822 Spodenkiewicz Tomasz
    5876 Wulkiewicz Piotr
8. KRASNICK    
    5675 Kraśnicki Mariusz
    6554 Cieślak Jarosław
    7109 Ronke Jerzy
    7543 Teleszyński Przemysław
     

                               Jagielloński Ośrodek Kultury,

             Spółdzielna Mieszkaniowa im. Władysława Jagiełły

             i Wojewódzki Związek Brydża Sportowego w Łodzi

                                  zapraszają na

 

                     Otwarte Mistrzostwa Łodzi Teamów

                           im. Jacka Lewandowskiego

 

                         26 września 2020 r.  godzina 9.30.

                                  Łódź ul. Wspólna 6

SYSTEM ROZGRYWEK          32 - 36  rozdań, szczegóły zależne od liczby zgłoszonych drużyn, drużyny tylko 4-osobowe

                                              przy 10 drużynach, 7 rund na dochodzenie bez powtórzeń,

                                              finał zamknięty, 8 runda  drużyny 1-2,3-4,5-6,7-8,9-10 z zaliczeniem wyniku po 7 rundach

                                              przy 8 drużynach, 7 rund na dochodzenie bez powtórzeń,

                                              finał zamknięty, 8 runda  drużyny 1-2,3-4,5-6,7-8 z zaliczeniem wyniku po 7 rundach

                                                              mecze 4-o rozdaniowe, na impy, w skali ułamkowej

 

WPISOWE                                50 zł. od osoby – normalne.

                                                40 zł. od osoby – seniorskie.

                                                30 zł. od osoby - juniorskie .

                                                10 zł. od osoby - mieszkańcy osiedla im. W. Jagiełły.

 

Wpisowe podane wyżej należy wpłacić na podane poniżej konto na 8 dni przed terminem turnieju do 18.09.2020

 ; po tym terminie opłata od drużyny będzie wynosiła 250 zł.

 

NAGRODY                               nagrody rzeczowe za finał  A  - I ,II, miejsce

                                                                                finał B -  III, IV miejsce

                                                wartość nagród do 50 % wpisowego  +  puchary za I, II, III miejsce.

                                               

ORGANIZATOR                         Zbigniew Jaworski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 603 707 503

SĘDZIA GŁÓWNY                     Mariusz Stańczyk   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel. 504 197 252

ZGŁOSZENIA                            liczba miejsc ograniczona do 10(11) teamów

                                                Należy przesłać skład drużyny mailem do organizatora i do sędziego

                                                oraz wpłacić wpisowe przelewem (Zbigniew Jaworski, bank PKO)

                                                konto 20 1020 3408 0000 4402 0456 0571

ZASADY                                   Obowiązuje Międzynarodowe Prawo Brydżowe

                                                i regulaminy Polskiego Związku Brydża Sportowego.

HARMONOGRAM                     bez przerwy obiadowej, zakończenie imprezy 16.30.

                                                                                                                 

 

Przykład opłaty startowej w Drużynowych Mistrzostwach Łodszi w Brydżu Sportowym pamięci Jacka Lewandowskiego

– junior 30 zł.+ normalny 50 zł. + senior 40 zł + 10 zł. mieszkaniec osiedla im .W.Jagiełły razem 130 zł.  4 normalne 200 zł.

 

                                                          Uwaga  nastąpiła zmiana konta bankowego

DZISIAJ GRAJĄ

22.10.2020 (czwartek)

NN  -  THERMINSTAL  g. 20.15

 

LIGA LZBS - WYNIKI

21.10.2020 (środa)

KSINŻOKI  5 : 15  NN

BZURA 13 : 7 FISHBAND

BINŻ  18 : 2  LOKATOR

ARES  0 : 20  PTC

THERMINSTAL 2 : 18 ĆWIARA

Dzisiaj jest: 22 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Halki, Filipa, Przybysława

WIZYTY NA MSBRIDGE

032765
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Poprz. Tydzien
Ten Miesiąc
Poprz. Miesiąc
Razem
190
337
1299
28892
7613
10006
32765

Your IP: 3.219.217.107
Server Time: 2020-10-22 12:59:25

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.



MARIUSZ STAŃCZYK

Sędzia PZBS adres mailowy m.stanczyk@poczta.fm

NAPISZ

C E Z A R

Strona CEZAR Baza zawodników PZBS

WEJŚCIE

PZBS

Oficjalna strona Polskiego Związku Brydża Sportowego

WEJŚCIE

BRIDGEBASE

Strona BridgeBaseOnline LOGOWANIE

WEJŚCIE