*TURNIEJE RB LZBS*

W każdą ŚRODĘ o godz. 18.00

gramy turniej  RB LZBS

na platformie Real Bridge

-> W Y N I K I <=

USTALONE MECZE

23.01.2022 (niedziela)

BURY K. - KSINŻOKI  g. 19.00

24.01.2022 (poniedziałek)

BUTY K. - JOK   g. 20.00

LIGA LZBS - WYNIKI

20.01.2022 (czwartek)

JOK  0 : 20  INWIT

21.01.2022 (piątek)

SZTAG  7 : 13  RONDO

WIZYTY NA MSBRIDGE

193416
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Poprz. Tydzien
Ten Miesiąc
Poprz. Miesiąc
Razem
628
202
2621
188316
7975
9314
193416

Your IP: 54.174.225.82
Server Time: 2022-01-23 22:22:44
Dzisiaj jest: 23 Styczeń 2022    |    Imieniny obchodzą: Maria, Ildefons, Rajmund

 

Łódzka Liga Internetowa - 1 Edycja 2022    
Wyniki meczów w przeliczeniu na VP - Po kliknięciu na wynik meczu tabela szczegółowa    
Lp DRUŻYNA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 SUMA IMP / VP
1  KSINŻOKI     6                            6
0-1 10
2  WTÓRMEX  14           9              13    36 2-4 11
3  RONDO                          7  13   9  29
5-8 12
4  INWIT                        20      20 9-12 13
5  BZURA              20      17          37 13-17 14
6  LASER    11          14                25 18-22 15
7  KDK            0   6                    6 23-28 16
8  THERM                    12          12 29-35 17
9  BURY Kot                               36-43 18
10  ROZJAZD            3       8              11
44-53 19
11   PTC                               54+ 20
12  JOK      13   0                      13    
13  SZTAG     7   7                        14
   
14  MARGO      11                        11    
Aktualna kolejność miejsca   Tabela rozstawień w rundach      
M-ce Drużyna Mecze VP K+W   
Runda
                       
1            I 1-14 2-13 3-12 4-11 5-10 6-9 7-8          
2            II 14-8 9-7 10-6 11-5 12-4 13-3 1-2          
3            III 2-14 3-1 4-13 5-12 6-11 7-10 8-9          
4            IV 14-9 10-8 11-7 12-6 13-5 1-4 2-3          
5            V 3-14 4-2 5-1 6-13 7-12 8-11 9-10          
6            VI 14-10 11-9 12-8 13-7 1-6 2-5 3-4          
7            VII 4-14 5-3 6-2 7-1 8-13 9-12 10-11          
8            VIII 14-11 12-10 13-9 1-8 2-7 3-6 4-5          
9            IX 5-14 6-4 7-3 8-2 9-1 10-13 11-12          
10            X 14-12 13-11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6          
11            XI 6-14 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1 12-13          
12            XII 14-13 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7          
13            XIII 7-14 8-6 9-5 10-4 11-3 12-2 13-1          
14                  rozg.      zm.po8            
Poszczególne rundy należy rozegrać w wyznaczonych terminach.  Można grać mecz awansem z innych rund pod warunkiem rozegrania rundy bieżącej    

 

Lista Startowa ŁLI - 1 Edycja 2022
Terminy spotkań, dni i godziny ustalają między sobą Kapitanowie Drużyn
Nr Start Drużyna Login na BBO  Imie i Nazwisko PID
1.  KSINŻOKI Łowicz  
     malwagra (cpt.)  Grażyna Piorun  18413
     robimy11  Robert Czernecki  18417
     kajr1946  Roman Jagielski  16454
     aniedz  Arkadiusz Niedziałkowski  11158
    orzel7070 Sylwester Sokół  16456
    walczyk Jacek Szkup  8994
2.  WTÓRMEX  
     mirus (cpt.)  Mirosław Marszał  5713
     parada_1  Teresa Pudelewicz  15183
     aregot  Arkadiusz Gotwald  12439
     karolloo  Karol Kałuziński  9228
     lobodek  Igor Łobodziński  5696
     adamo_64  Adam Motyka  9736
     janeksys  Jan Syska  19705
    FISHKA13  Marcin Zbroja  5880
 3.  RONDO Łódź      
     miesz99 (cpt.)  Maciej Szalewicz  12923
     wal61  Waldemar Górski  9542
     beja4  Jan Łubkowski  14694
     jo1964  Jacek Omelańczuk  7102
     pit1965  Piotr Piotrowski  12777
     61jacek  Jacek Węgrzyk  15975
4.  INWIT Pabianice  
     Yossarian2  Marek Tyran  7544
     zdzb  Zdzisław Beling  5568
     megam50  Grzegorz Lewaciak  5691
     Lukasz64  Krzysztof Łukaszewicz  4353
     pzbs05708  Janusz Makaruk  5708
     WaldekS  Waldemar Skóra  7114
     adma34  Witold Turant  5464
     tanizak  Piotr Żak  7044
5.  BZURA Ozorków  
     WlodekC (cpt.)  Włodzimierz Choinkowski  5582
     wejerdna  Włodzimierz Andrejew  5561
     jakowickiw  Włodzimierz Jakowicki  5634
     Rys_j  Ryszard Jędrzejewski  5648
     canarro  Cezary Kanar  5652
     zsto  Zdzisław Stoszek  14508
6.  LASERdeLUX Łódź  
     kozikoa (cpt.)  Andrzej Kozikowski  5670
     robertb45  Robert Barankiewicz  17495
     aldamis  Adam Krysiak  5678
     adsdj  Adam Skalski  5808
     AWasiak  Artur Wasiak  5859
     pejter  Aleksander Zatke  17494
7.  KDK Kutno  
     er13 (cpt.)  Paweł Babecki  10017
     milon2  Mirosław Andrzejczak  10455
     krzysio124  Krzysztof Majkowski  3834
     malarz  Jarosław Malarski  16369
     klon62  Wiesław Niciński  5730
     adameba  Adam Pawłowski  6346
     warwol17  Lech Warwocki  6355
8.  THERM Łódź  
     kwizdor (cpt.)  Robert Stoliński  5830
     zenka  Anna Kowalska  7090
     monia_k  Monika Kowner  18508
     stephzc  Stefan Cabaj  10444
     morstar  Włodzimierz Ilnicki   6629
     klapa  Paweł Klapper  10563
     tommodrzej  Tomasz Modrzejewski  6802
     therm999  Paweł Zubiel  11428
         
9  BURY Kot  
     edek99 (cpt.)  Edward Kałużny  21246
     machm  Magdalena Chmielewska  14586
     gornik17  Anna Jankowska  13065
     Stolin  Jacek Dąbkiewicz  nst
     Kjacek  Jacek Jaskuła  nst
     bogdan51  Bogdan Żelazowski  11219
10  ROZJAZD      
     multi (cpt.)  Waldemar Gałek  6599
     marcus_202  Paweł Gogołowicz  14452
     janasz58  Marek Janaszkiewicz  15876
     wiktor74  Mikołaj Komorowski  10447
     hrola  Mariusz Łasiewicki  7928
     rewers  Marek Barański  16941
         
11  PTC Pabianice      
     PTC Club (cpt.)  Igor Reguła  6073
     eteokles  Agnieszka Bedyk  14257
     zdobywca2  Ewa Nawalny - Sokół  18762
     klekot  Dariusz Cygan  5592
     hawier83  Jerzy Janio  12852
     spok69  Piotr Szczeciński  5836
12  JOK Łódź      
     onufry_ (cpt.)  Mirosław Piątkowski  5762
     pambroz  Paweł Ambroziak  5560
     bafran  Paweł Banacki  5564
     zbigniew13  Zbigniew Frank  7079
     milek  Piotr Kaczorowski  7087
     kazub  Piotr Kazub  11573
     morlok  Krzysztof Robaszek  5785
     RobSach  Robert Sacharczuk  10050
     kewals52  Sławomir Sroczyński  7117
13  SZTAG      
     SIERADZ (cpt.)  Roman Skowroński  8442
     Suzanne1  Agnieszka Pabiniak  15864
     sztag  Witold Pabiniak  12202
     mlody56  Leszek Młodziński  2522
         
         
14.  MARGO      
     MARIANWO (cpt.)  Marian Wojtasiński  20131
     malwa50  Małgorzata Nalepa  5727
     dylew  Tadeusz Kempko  17693
     monboso 50  Andrzej Pełka  13483
     chojne  Józef Szymulski  15597
     blacky12  Ryszard Graca  

Tabela Wyników Łódzkiej Ligi Internetowej - 3 Edycja 2021 ( 25.08.2021 - 28.11.2021 )

Wyniki Kompleksowe w systemie tu--->TOURNAMENT CALCULATOR<---

Wyniki meczów w przeliczeniu na VP -Po kliknięciu na wynik meczu tabela szczegółowa

L.P. DRUŻYNA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 SUMA VP    /  IMP
1  LASER      7  18   15  9  1   6 10 16
 2
15
 2 16
 16 20
 17   170
   
2  MARGO    13     7   2 3
16
  0 
  2   13   4  11   5  6  14   4   104 10    0-1
3  JOK    2   13     18  16 3
15 
  9  14  20   3   10  3
 12  15  15   168 11    2-4
4  BURY Kot    5   18    2     8  2 15
 15  10  16  13  7  16  7  15  11   160 12    5-8
5  PTC  11   17    4  12     14   6   12  12  18   6  1  11
  18  15  3   160
13   9-12
6  KSINŻOKI  19
  4 17
  18  6     3  15
 9   16  15  3   8    4 4
 16   157 14 13-17
7  3E+  14  16  5 5
 14  17    20 8  19    0  16 6
 15  20  12   187
15 18-22
8  LOKATOR 10 20
 11 5
8
 5  0    13  3  15  6 3
 9    1  9   118
16 23-28
9  BZURA  4  18  6  10  8  11  12   7    6    3  12 4
16
 12   7   136
17 29-35
10  ROZJAZD 18
  7 0
  4  2  4 1
 17 14
     0   4   5  13  10  10   109
18 36-43
11   THERM  5 16
 17   7 14
   5  20   5  17  20     1   4  7  13  16   167
19 44-53
12  INWIT  18 9
10
13
 19  17   4  14   8  16  19   10  16  10  13   196 20 54+
13  B&W 4
 15 17
  4  9  12  14 17
 16  15  16  10     13  19  18   199
   
14  KDK 4
 14   8  13    2  16   5 11  4  7 13
 4   7    17  4   129
   
15  SIMI  0   6   5   5   5 16   0  19   8 10
 7  10  1  3    7   102
   
16  NOWA Stacja   3  16   5 9
17
4
 8 11
 13  10   4   7   2 16
 13     138
   

 Aktualna kolejność miejsc                                             Rozstawienie drużyn w rundach. Mecze rozegrane zaznaczone kolorem żółtym

M-ce DRUŻYNA SUMA Roz. Mecz
1 B&W
 199  15
2 INWIT Pabianice
 196  15
3 3E+
 187  15
4 LASER deLUX Łódź
 170  15
5 JOK Łódź
 168  15
6 THERM Łódź
 167  15
7 PTC Pabianice
 160  15
8 BURY Kot
 160  15
9 KSINŻOKI Łowicz
 157  15
10 NOWA Stacja
 138  15
  11  BZURA Ozorków
 136  15
12 KDK Kutno
 129  15
13
LOKATOR Zd. Wola
 118  15
14 ROZJAZD
 109  15
15 MARGO Łódź
 104  15
16 SIMI
102  15
I 1-16 2-15 3-14 4-13 5-12 6-11 7-10 8-9
II 16-9 10-8 11-7 12-6 13-5 14-4 15-3 1-2
III 2-16 3-1 4-15 5-14 6-13 7-12 8-11 9-10
IV 16-10 11-9 12-8 13-7 14-6 15-5 1-4 2-3
V 3-16 4-2 5-1 6-15 7-14 8-13 9-12 10-11
VI 16-11 12-10 13-9  14-8 15-7 1-6 2-5 3-4
VII 4-16 5-3 6-2 7-1 8-15 9-14 10-13 11-12
VIII 16-12 13-11 14-10 15-9 1-8 2-7 3-6 4-5
IX 5-16 6-4 7-3 8-2 9-1 10-15 11-14 12-13
X 16-13 14-12 15-11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6
XI 6-16 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1 12-15 13-14
XII 16-14 15-13 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7
XIII 7-16 8-6 9-5 10-4 11-3 12-2 13-1 14-15
XIV 16-15 1-14 2-13 3-12 4-11 5-10 6-9 7-8
XV 8-16 9-7 10-6 11-5 12-4 13-3 14-2 15-1
          rozeg.
  zm.po 8  

 Lista Startowa ŁLI Edycja 3/2021 ( 25.08.2021 - 28.11.2021

           Terminy spotkań, dni i godziny ustalają między sobą Kapitanowie Drużyn
                              zgłoszone drużyny do edycji 3/21
Nr Start      Drużyna Login na BBO           Imie i Nazwisko     PID
1 LASER deLux Łódź      
    robertb45 Robert Barankiewicz 17495
    aldamis Adam Krysiak 5678
  cpt. kozikoa Andrzej Kozikowski 5670
    pejter, olek 1978 Aleksander Zatke 17494
    AWasiak Artur Wasiak 5859
    adsdj Adam Skalski 5808
2 MARGO Łódź      
    malwa50 Małgorzata Nalepa 5727
    dylew Tadeusz Kempko 17693
    monboso 50 Andrzej Pełka 13483
  cpt. marianwo Marian Wojtasiński 20131
    Chojne Józef Szymulski 15597
    sieradz Roman Skowroński 8442
3  JOK  
  cpt. onufry_ Mirosław Piątkowski 5762
    pambroz Paweł Ambroziak 5560
    morlok Krzysztof Robaszek 5785
    zbigniew13 Zbigniew Frank 7079
    kewals52 Sławomir Sroczyński 7117
    bafran Paweł Banacki 5564
    adamski45 Kazimierz Adamski 9956
    RobSach Robert Sacharczuk 10050
    miesz99 Maciej Szalewicz 12923
4 BURY Kot  
  cpt. edek99 Edward Kałużny 21246
    machm Magdalena Chmielewska 14586
    gornik17 Anna Jankowska 13065
    Stolin Jerzy Dąbkiewicz  nst
    Kjacek Jacek Jaskuła  nst
    parada_1 Teresa Pudelewicz 15183
    bogdan51 Bogdan Żelazowski 11219
    janeksys Jan Syska 19705
5 PTC Pabianice  
    pit1965 Piotr Piotrowski 12777
    jo1964  Jacek Omelańczuk  7102
    spok69  Piotr Szczeciński  5836 
    DyjonizyDW  Dariusz Warwas  7628 
    klekot Dariusz Cygan 5592
  cpt. PTC Club Igor Reguła 6073
    1vetinari Krzysztof Nowak 5738
6 KSINŻOKI Łowicz  
    kajr1946  Roman Jagielski  16454 
  cpt. orzel7070  Sylwester Sokół  16456 
    robimy11  Robert Czernecki  18417 
    malwagra Grażyna Piorun 18413
    aniedz Arkadiusz Niedziałkowski 11158
    walczyk Jacek Szkup 8994
7 3E+      
    emmaj Marta Maj-Rudnicka 5701
  cpt. lard Przemysław Błaszczyk 5574
    calpus Jacek Grzelczak 5624
    retip Piotr Korecki 1397
    darek64 Dariusz Bogucki 4535
    kazub Piotr Kazub 11573
    milek Piotr Kaczorowski 7087
8 LOKATOR      
    grzeg_2703 Grzegorz Janicki 18326
    dorcus2222 Marek Łukaszewski 19755
    ok1111 Krzysztof Olejnik 18072
    wlodek1956 Włodzimierz Biernacki 13638
  cpt. krzy56 Krzysztof Han 14714
    olek94 Wiesław Olczyk 13656
9 BZURA Ozorków      
  cpt. WlodekC WłodzimierzChoinkowski 5582
    wejerdna Włodzimierz Andrejew 5561
    jakowickiw Włodzimierz Jakowicki 5634
    Rys_j Ryszard Jędrzejewski 5648
    zsto Zdzisław Stoszek 14508
    canarro Cezary Kanar 5652
    zdobywca2 Ewa Sokół-Nawalny 18762
    vaal Waldemar Maciejewski 1467
10 ROZJAZD      
  cpt. multi Waldemar Gałek 6599
    hrola Mariusz Łasiewicki 7928
    wiktor74 Mikołaj Komorowski 10447
    janasz58 Marek Janaszkiewicz 15876
    Marcus_202 Paweł Gogołowicz 14452
    rewers47 Marek Barański 16941
    Lechu B Lesław Budzyn 3077
11 THERM      
  cpt. kwizdor Robert Stoliński 5830
    therm999 Paweł Zubiel 11428
    monia_k Monika Kowner 18508
    klapa Paweł Klapper 10563
    tommodrzej Tomasz Modrzejewski 6802
    morstar Włodzimierz Ilnicki 6629
    vitelio Wit Klapper 5111
    zenka Anna Kowalska 7090
12  INWIT Pabianice  
    zdzb Zdzisław Beling 5568
    megam50 Grzegorz Lewaciak 5691
    pzbs05708 Janusz Makaruk 5708
    WaldekS Waldemar Skóra 7114
    adma34 Witold Turant 5464
  cpt. yossarian2 Marek Tyran 7544
13. B&W      
    aregot Arkadiusz Gotwald 12439
  cpt. mirus Mirosław Marszał 5713
    kalmac Maciej Kalita 6659
    gracz6111 Roman Grzelak 1807
    adam0_64 Adam Motyka 9736
    karollo Karol Kałuziński 9228
    lobodek Igor Łobodziński 5696
    FISHKA13 Marcin Zbroja 5880
         
14. KDK Kutno      
  cpt. er13 Paweł Babecki 10017
    milon2 Mirosław Andrzejczak 10455
    krzysio124 Krzysztof Majkowski 3834
    malarz Jarosław Malarski 16369
    adameba Adam Pawłowski 6346
    jureke Jerzy Erwiński 3693
    warwol17 Lech Warwocki 6335
15. SIMI      
  cpt. jolasek Jolanta Simińska 14926
    falun1 Tadeusz Stodulski 15949
    rafali Rafał Imiela 5632
    peterwnuk4 Piotr Wnuk 5870
    boy__38 Zbigniew Gadek 4066
    darekster Dariusz Sterniczuk 4103
16. NOWA Stacja      
  cpt. bard13 Michał Kilanowski 6332
    Flower1973 Krzysztof Kwiatkowski 9774
    Rafallan Rafał Łangowski 15023
    rprafal Rafał Łuczak 7901
    beataz73 Sylwester Sommer 6940
    iamtiger Konrad Stenzel 13591

Łódzka Liga Internetowa– edycja 1/22  (10.01.- 31.03.2022)

1. Organizatorem Łódzkiej Ligi Internetowej na platformie Bridge Base Online jest Wojewódzki Związek Brydża Sportowego w Łodzi.
2. Łódzka Liga Internetowa jest dedykowana dla zawodników z okręgu łódzkiego, a także osób niezrzeszonych
    zamieszkałych w województwie łódzkim.
    Możliwy jest udział w drużynie 1 pary spoza województwa łódzkiego.
3. Koordynatorem rozgrywek z ramienia WZBS w Łodzi jest sędzia Mariusz Stańczyk.
    Kontakt: mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel. 504-197-252, nick BBO: beladonna.
    Informacje, bieżące wyniki na stronie sędziego: www.msbridge.pl.
4. Zgłoszenia drużyn przyjmuje koordynator rozgrywek w (nieprzekraczalnym) terminie do 8 stycznia 2022 r.
Drużyny mogą liczyć od 4 do 8 zawodników (w uzgodnieniu z koordynatorem w wyjątkowych przypadkach możliwe jest zapisanie dodatkowych zawodników).
Zgłaszający drużynę kapitan podaje dane kontaktowe: nr telefonu, adres e-mail oraz listę zawodników zawierającą ID PZBS oraz nick BBO.
Dopuszcza się możliwość dopisania do składu zawodnika w dowolnym momencie trwania zawodów, o ile dopisywany zawodnik
nie posiada większego rankingu niż cztery osoby z największym rankingiem w drużynie.
Jeśli ten warunek nie zostanie spełniony nie można dopisać zawodnika po ogłoszeniu rozstawienia do rozgrywek grupowych.
Drużyna zostanie zarejestrowana po opłaceniu wpisowego.
5. Wpisowe (koszty organizatora, PZBS - pkl, opłata BBO):
    zawodnik z opłaconą składką zawodniczą na 2022 rok*         – 30,00 PLN
    zawodnik bez opłaconej składki zawodniczej na 2022 rok*     – 45,00 PLN
    * w terminie rejestracji drużyny.
Wpisowe należy wpłacić na konto WZBS Łódź:
I Oddział Łódź PKO BP SA
41 1020 3352 0000 1302 0088 3355
w terminie do 10 stycznia 2022 r.
6. System rozgrywek jest uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn.
W przypadku zarejestrowania nie więcej niż 16(17) drużyn rozgrywki zostaną przeprowadzone metodą każdy z każdym
7. W przypadku zarejestrowaniu większej ilości drużyn rozgrywki mogą zostać przeprowadzone w dwóch etapach.
Po rejestracji drużyny zostaną podzielone systemem pętelkowym na dwie grupy
(wg ostatniego notowania rankingu PZBS czterech zawodników o największym rankingu w drużynie) i rozegrają mecze każdy z każdym w grupie.
W drugim etapie pierwsze 4 (do 6) drużyn z obu grup utworzy grupę A, pozostałe grupę B.
W grupach rozegrane zostaną mecze każdy z każdym – bez powtórzeń z I etapu, z zachowaniem dotychczasowego dorobku punktowego.
O ostatecznej kolejności (w ramach grup) decyduje:
    a) większa liczba zdobytych VP,
    b) większa liczba VP zdobytych w bezpośrednim meczu,
    c) większa różnica zdobytych IMPów,
    d) większy iloraz IMPów zdobytych do straconych,
    e) losowanie.
Zwycięzcą ligi zostaje pierwsza drużyna grupy A. Drużyny z grupy B zajmują kolejne miejsca za ostatnią drużyną grupy A.
8. Zawodnicy otrzymają punkty klasyfikacyjne (pkl) zgodnie z Regulaminem Regionalnych Internetowych Rozgrywek Ligowych PZBS.
8. Termin rozgrywek: od 10 stycznia do 31 marca 2022 r.
9. Mecze 16 rozdaniowe (2 x 8) na impy w skali całoliczbowej 20:0.
Czas na rozegranie 8 rozdań - 60 minut, całego meczu maksimum 120 minut.
Możliwa jest zmiana wszystkich 4 zawodników w połowie meczu.
W przypadku pauzy „bye” wynosi 12VP.
10. Mecze mogą być rozgrywane w godzinach 9.00 - 22.00.
Terminy meczów (rozgrywamy po 2 mecze) sukcesywnie po kolei
rundy 1-2/3-4/5-6/ itd.
do 16.01., 23.01., 30.01., 06.02.,13.02.,20.02.,27.02.,06.03.,13.03.,20.03.,27.03., (term. rez. do 03.04)
Termin oraz godzinę meczu należy zgłosić do koordynatora z wyprzedzeniem co najmniej półgodzinnym
wraz z podaniem składu (nicki zawodników) – kto będzie grał na NS i WE w danej drużynie.
Koordynator założy mecz na platformie BBO, jak również udzieli pomocy technicznej i  sędziowskiej.
Kolejne mecze mogą zakładane w odstępach 10-15 minutowych.
Dopuszcza się możliwość samodzielnego założenia meczu przez kapitana drużyny gospodarzy, po powiadomieniu koordynatora
oraz dopisaniu do meczu sędziego -  nick: beladonna.
11. Podczas meczu będą wyłączone opcje:
    a) barometr - brak bieżących wyników dostępnych dla zawodników – wyniki są tajne do połowy, jeżeli mecz będzie rozgrywany w ramach
        jednego segmentu 16-rozdaniowego, sędzia poda wynik po 8 rozdaniach;
    b) brak możliwości cofania ruchów (wyłączone undo);
Dopuszcza się obecność kibiców (bez prawa komentarzy)
Kibice bez podanego ID PZBS lub imienia i nazwiska,nie będą mogli oglądać meczu .
Koordynator może wyznaczyć obserwatorów pomimo brak zgody kapitanów na obecność kibiców.
12. Koordynator powoła KI (komisja internetowa) celem przeanalizowania, nietypowych i nie standartowych,
       licytacji i zagrań w meczach brydżowych, rozgrywek ŁLI 3/21
12. W trakcie trwania zawodów obowiązuje zakaz stosowania systemów wysoce sztucznych.
13. Wszelkie wątpliwości należy zgłaszać sędziemu natychmiast po ich zaistnieniu.
      Sędzia w takich przypadkach może orzec wynik rozjemczy.
14. Obowiązuje absolutny zakaz nielegalnego przekazywania brydżowych informacji podczas gry.
Nie wolno również wykorzystywać informacji nie wynikających z przebiegu gry.
Organizator zastrzega sobie możliwość nieprzyjęcia do rozgrywek lub usunięcia z nich drużyny (zawodnika lub pary) bez podania przyczyny.
Organizator zastrzega sobie również możliwość publikowania na stronie internetowej niestandardowych rozwiązań
zastosowanych przez zawodników.

15. Zawodnicy drużyny która odda więcej niż 1 walkower bez uzasadnionych i wiarygodnych przyczyn, nie będą dopuszczeni, do gry w następnej edycji ligi,

      nie rozegranie meczów w terminie do 03.03.22, będzie skutkować walkowerem dla obydwu drużyn.
16. Udział w rozgrywkach ŁLI jest równoznaczny ze zgodą na postanowienia zawarte w niniejszym regulaminie.
17. Administratorem danych osobowych zawodników jest Wojewódzki Związek Brydża Sportowego w Łodzi.
18. Wszystkie sprawy nie objęte niniejszym regulaminem, wynikłe w trakcie trwania zawodów, rozstrzyga sędzia (koordynator).

Zapraszam do zapisów drużyn.
z pozdrowieniami
Mariusz Stańczyk

 Łódzka Liga Internetowa– 3 edycja 2021  (25.08.-28.11.2021)

1. Organizatorem Łódzkiej Ligi Internetowej na platformie Bridge Base Online jest Wojewódzki Związek Brydża Sportowego w Łodzi.
2. Łódzka Liga Internetowa jest dedykowana dla zawodników z okręgu łódzkiego, a także osób niezrzeszonych
    zamieszkałych w województwie łódzkim.
    Możliwy jest udział w drużynie 1 pary spoza województwa łódzkiego.
3. Koordynatorem rozgrywek z ramienia WZBS w Łodzi jest sędzia Mariusz Stańczyk.
    Kontakt: mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel. 504-197-252, nick BBO: beladonna.
    Informacje, bieżące wyniki na stronie sędziego: www.msbridge.pl.
4. Zgłoszenia drużyn przyjmuje koordynator rozgrywek w (nieprzekraczalnym) terminie do 23 sierpnia 2021 r.
Drużyny mogą liczyć od 4 do 8 zawodników (w uzgodnieniu z koordynatorem w wyjątkowych przypadkach możliwe jest zapisanie dodatkowych zawodników).
Zgłaszający drużynę kapitan podaje dane kontaktowe: nr telefonu, adres e-mail oraz listę zawodników zawierającą ID PZBS oraz nick BBO.
Dopuszcza się możliwość dopisania do składu zawodnika w dowolnym momencie trwania zawodów, o ile dopisywany zawodnik
nie posiada większego rankingu niż cztery osoby z największym rankingiem w drużynie.
Jeśli ten warunek nie zostanie spełniony nie można dopisać zawodnika po ogłoszeniu rozstawienia do rozgrywek grupowych.
Drużyna zostanie zarejestrowana po opłaceniu wpisowego.
5. Wpisowe (koszty organizatora, PZBS - pkl, opłata BBO):
    zawodnik z opłaconą składką zawodniczą na 2021 rok*         – 25,00 PLN
    zawodnik bez opłaconej składki zawodniczej na 2021 rok*     – 40,00 PLN
    * w terminie rejestracji drużyny.
Wpisowe należy wpłacić na konto WZBS Łódź:
I Oddział Łódź PKO BP SA
41 1020 3352 0000 1302 0088 3355
w terminie do 23 sierpnia 2021 r.
6. System rozgrywek jest uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn.
W przypadku zarejestrowania nie więcej niż 16(17) drużyn rozgrywki zostaną przeprowadzone metodą każdy z każdym
7. W przypadku zarejestrowaniu większej ilości drużyn rozgrywki mogą zostać przeprowadzone w dwóch etapach.
Po rejestracji drużyny zostaną podzielone systemem pętelkowym na dwie grupy
(wg ostatniego notowania rankingu PZBS czterech zawodników o największym rankingu w drużynie) i rozegrają mecze każdy z każdym w grupie.
W drugim etapie pierwsze 4 (do 6) drużyn z obu grup utworzy grupę A, pozostałe grupę B.
W grupach rozegrane zostaną mecze każdy z każdym – bez powtórzeń z I etapu, z zachowaniem dotychczasowego dorobku punktowego.
O ostatecznej kolejności (w ramach grup) decyduje:
    a) większa liczba zdobytych VP,
    b) większa liczba VP zdobytych w bezpośrednim meczu,
    c) większa różnica zdobytych IMPów,
    d) większy iloraz IMPów zdobytych do straconych,
    e) losowanie.
Zwycięzcą ligi zostaje pierwsza drużyna grupy A. Drużyny z grupy B zajmują kolejne miejsca za ostatnią drużyną grupy A.
8. Zawodnicy otrzymają punkty klasyfikacyjne (pkl) zgodnie z Regulaminem Regionalnych Internetowych Rozgrywek Ligowych PZBS.
8. Termin rozgrywek: od 25 sierpnia do 28 listopada 2021 r.
9. Mecze 16 rozdaniowe (2 x 8) na impy w skali całoliczbowej 20:0.
Czas na rozegranie 8 rozdań - 60 minut, całego meczu maksimum 120 minut.
Możliwa jest zmiana wszystkich 4 zawodników w połowie meczu.
W przypadku pauzy „bye” wynosi 12VP.
10. Mecze mogą być rozgrywane w godzinach 9.00 - 22.00.
Terminy meczów (rozgrywamy po 3 mecze) sukcesywnie po kolei
rundy 1-3/4-6/7-9/ itd.
do 19.09., 10.10., 24.10., 07.11.,21.11.,28.11., (rez. do 05.12)
Termin oraz godzinę meczu należy zgłosić do koordynatora z wyprzedzeniem co najmniej półgodzinnym
wraz z podaniem składu (nicki zawodników) – kto będzie grał na NS i WE w danej drużynie.
Koordynator założy mecz na platformie BBO, jak również udzieli pomocy technicznej i  sędziowskiej.
Kolejne mecze mogą zakładane w odstępach 10-15 minutowych.
Dopuszcza się możliwość samodzielnego założenia meczu przez kapitana drużyny gospodarzy, po powiadomieniu koordynatora
oraz dopisaniu do meczu sędziego -  nick: beladonna.
11. Podczas meczu będą wyłączone opcje:
    a) barometr - brak bieżących wyników dostępnych dla zawodników – wyniki są tajne do połowy, jeżeli mecz będzie rozgrywany w ramach
        jednego segmentu 16-rozdaniowego, sędzia poda wynik po 8 rozdaniach;
    b) brak możliwości cofania ruchów (wyłączone undo);
Dopuszcza się obecność kibiców (bez prawa komentarzy)
Kibice bez podanego ID PZBS lub imienia i nazwiska,nie będą mogli oglądać meczu .
Koordynator może wyznaczyć obserwatorów pomimo brak zgody kapitanów na obecność kibiców.
12. Koordynator powoła KI (komisja internetowa) celem przeanalizowania, nietypowych i nie standartowych,
       licytacji i zagrań w meczach brydżowych, rozgrywek ŁLI 3/21
12. W trakcie trwania zawodów obowiązuje zakaz stosowania systemów wysoce sztucznych.
13. Wszelkie wątpliwości należy zgłaszać sędziemu natychmiast po ich zaistnieniu.
      Sędzia w takich przypadkach może orzec wynik rozjemczy.
14. Obowiązuje absolutny zakaz nielegalnego przekazywania brydżowych informacji podczas gry.
Nie wolno również wykorzystywać informacji nie wynikających z przebiegu gry.
Organizator zastrzega sobie możliwość nieprzyjęcia do rozgrywek lub usunięcia z nich drużyny (zawodnika lub pary) bez podania przyczyny.
Organizator zastrzega sobie również możliwość publikowania na stronie internetowej niestandardowych rozwiązań
zastosowanych przez zawodników.

15. Zawodnicy drużyny która odda więcej niż 1 walkower bez uzasadnionych i wiarygodnych przyczyn, nie będą dopuszczeni, do gry w następnej edycji ligi.
16. Udział w rozgrywkach ŁLI jest równoznaczny ze zgodą na postanowienia zawarte w niniejszym regulaminie.
17. Administratorem danych osobowych zawodników jest Wojewódzki Związek Brydża Sportowego w Łodzi.
18. Wszystkie sprawy nie objęte niniejszym regulaminem, wynikłe w trakcie trwania zawodów, rozstrzyga sędzia (koordynator).

Zapraszam do zapisów drużyn.
z pozdrowieniami
Mariusz Stańczyk

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.



MARIUSZ STAŃCZYK

Sędzia PZBS adres mailowy m.stanczyk@poczta.fm

NAPISZ

C E Z A R

Strona CEZAR Baza zawodników PZBS

WEJŚCIE

PZBS

Oficjalna strona Polskiego Związku Brydża Sportowego

WEJŚCIE

BRIDGEBASE

Strona BridgeBaseOnline LOGOWANIE

WEJŚCIE